Jump to content

Animelerden aldığımız dersler :)

BynMubo

Önerilen İletiler

Merhaba :)

Konudan var mı , bir fikrim yok ancak açmak istedim. Eğer varsa çok özür dilerim . Açıkçası benim için anime çok şeyi değiştirdi,izlemeseydim ne olurdu bilmiyorum.Ondan çok hemde çok büyük dersler aldım,beni olgunlaştıran şeydi anime.Hayata bakış açımı 360 derece döndürdü.Ciddi benim için inanılmaz büyük bir motive kaynağıydı.Başlamadan önce aile meseleler falan filan diye,özellikle önceki yaz değil animeye başladığım yaz ben artık ruhen çökmüş gibi bir şeydim.Ciddi çok sıkıntı çekiyordum.Hatta saç kıranım başlamıştı (strese bağlı psikolojik saç dökülmesi. ) Ancak ben animeye başlayınca,özellikle dram animelerinde ben çok daha kötü hayatları gördüm.Halime şükür ettim o şekilde toparladım ve her şeye güler oldum.Ancak bende kötü yanlarıda oldu,kaç yıldır ağlamıyorum hatırlamıyorum artık.Ciddi en kötü durumlarda bile ağlamadığım için kötü karşılandım,duygusuz olarak.Ağlamaktan korkmaya başladım bir nevi,kafamı sertte vursam veya manevi bir acıda yaşasam korkuyorum ağlamaktan.Bu yönünü saymazsak anime beni hayatımda güldürdü. Gerek gintama olsun gerek beelzebub acılarımı unutturdu,ve gerekte dramla ibret aldım şükür ettim . Hayta bağlandım.Benim aldığım hayat dersleri çok büyük.Umarım sizdede büyük şeyler kazandırmışdır :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 90
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba :) Konudan var mı , bir fikrim yok ancak açmak istedim. Eğer varsa çok özür dilerim . Açıkçası benim için anime çok şeyi değiştirdi,izlemeseydim ne olurdu bilmiyorum.Ondan çok hemde çok büyük

Okumadım ama iyi bişiler yazmışsındır beğendim :D

Tövbe yaw koca fiber ekip adamı post kasmak için yorum yazıyor :D

Asla pes etmemeyi öğretti diyebiliriz ve ne yapıyorsan elinden gelenin en iyisini yapman gerektiğini :D

Aslında bu konuda animeler çelişebiliyorlar çünkü bazılarında ise pes etmemeyi çocukca ve gereksiz yere yapılan tutum olarak görülüyor.Yani pes etmeyi bilmek de bir erdem ve olgun davranış olarak sayıyor bazı animeler :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.