Jump to content

Animelerden aldığımız dersler :)

BynMubo

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 90
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba :) Konudan var mı , bir fikrim yok ancak açmak istedim. Eğer varsa çok özür dilerim . Açıkçası benim için anime çok şeyi değiştirdi,izlemeseydim ne olurdu bilmiyorum.Ondan çok hemde çok büyük

Okumadım ama iyi bişiler yazmışsındır beğendim :D

Tövbe yaw koca fiber ekip adamı post kasmak için yorum yazıyor :D

Gerçek hayatta kırmızı kurdelanın bağlı olduğu kişiyi asla bulamayacağımı öğrendim-kavradım. :)

Hayalin ne ise,onun peşinden koşmalısın,gerekirse geçe-gündüz(Sakurasou no Pet na Kanojo) hayalin için çaba göstermelisin.Sırf birileri dedi diye istemediğin şeyleri yapmak zorunda değilsin-yapmamalısın.

Hayaline yaklaşırsan mutlu olursun,mutlu olduğun birşeyi yaparsan başarılı olursun.

Ve son olarak KİMİ NO TODOKE! Diyorum ve ayrılıyorum.(Ne alakaysa.Müziğin etkisi olsa gerek. :) )

Bu dediklerinin çoğu film replikleri ve çoğu izlediğim filmlerde söyleniyor

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hevesimi alt üst ettiniz bea.

Saçımı kestirdikten sonra bırakacağım uzun bir kısmı mor yapacaktım ben.

(Hayır, Minene'yi görmeden önce de mor istiyordum)

Not: İnsan olarak derken normal insan yani onun bunun cosplay'i halinde değil. :D

Yakışabilir denemeden bilinmez.Sen dene hevesliysen genede.

Ama yakışmama ihtimalinide unutma tabiki ^_^

Cold 1 kelme sığacak kelimeleri 50 cümle yazarak berbat ediyorlar ya bilmiş görünmek için animelerde oda yok buraya göre

Her kelimene katılıyorum.Laf ebesi çok.

Ps: Ben yorum atasıya kadar :) Seni çok seviyorum Net..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yok çok krişe laf oldu onlar artık o yüzden sade bi laf bulamıyor animeciler :)

Klişe laf diye birşey yok bunlar gerçekler ve benim anladıklarım bunlar.Ben animede geçen sözlerden alıntı yapmadım anladıklarımı ve benimsediklerimi yazdım.

Kusura bakma ben klişe şeyleri anlayabiliyorum anca.Ayrıca konudada animeden cafcaflı sözler ve değişik şeyler anlayanlar yazsın diyede birşey yok sanırım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yakışabilir denemeden bilinmez.Sen dene hevesliysen genede.

Ama yakışmama ihtimalinide unutma tabiki ^_^

Bir yıldır o ihtimali göz önünde bulundurup boyamıyordum bu yaz cesaretimi toplayıp boyayacağım! (Gaza geldim elime bir kutu boya verseler şu an boyarım. O derece :D )
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Klişe laf diye birşey yok bunlar gerçekler ve benim anladıklarım bunlar.Ben animede geçen sözlerden alıntı yapmadım anladıklarımı ve benimsediklerimi yazdım.

Kusura bakma ben klişe şeyleri anlayabiliyorum anca.Ayrıca konudada animeden cafcaflı sözler ve değişik şeyler anlayanlar yazsın diyede birşey yok sanırım.

Ne bu sinir biraz sakin ol dünyanı başına yıkmadım

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.