Jump to content

M@sterpiecE - Çizim Albümü by RazoR

Ecciel

Önerilen İletiler

Beğeneceğinizi umarak bazı çizimlerimi sizinle paylaşmak istiyorum.

Resmi ekleyen

Little Busters - Saigusa Haruka x Futaki Kanata

Resmi ekleyen

Assassin's Creed'den Altaïr Ibn-La'Ahad (Herhangi bir anime ile alakası yok ama paylaşmak istedim :D )

Evde daha bir çok çizimim var ama dağınık biri olduğumdan şu an bulamıyorum ama merak etmeyin zaman buldukça konuyu güncelleyeceğim :).

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çizimler güzel devamını bekliyorum.

Assasin's Creed deki karakteri beğenmedim açıkçası.Biraz daha detaylı gözlemleyip çizseydin daha iyi olabilirdi.(Gölge bir çizimi çok iyi şekle sokabilir ama eğer düzgün yapılmassa tüm çizimi götürebilir.)

Doğru söyledin. Ama karşında 3 boyutlu modellenmiş ve çizgileri pek belli olmayan bir şey olunca biraz böyle oluyor. :D Yine de beğenmene sevindim sağol :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Doğru söyledin. Ama karşında 3 boyutlu modellenmiş ve çizgileri pek belli olmayan bir şey olunca biraz böyle oluyor. :D Yine de beğenmene sevindim sağol :)

Öyle ama sen tabiri caizse sallamasyon bir gölgelendirme yapmışsın. :) Gölge yapıcam diye taşırmışsın falan,göze hoş gelmiyor. Bir daha kine daha dikkatli ve üşenmeden yaparsan iyi olur. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güzel olmuş çizimler,AC Brotherhood da el at bari :D Ama detaylı olursa daha da güzel bence

Merak etme o da yolda. Ama daha çok anime ağırlıklı yapmaya çalışacağım. Ne de olsa burası bir anime portalı :D

Öyle ama sen tabiri caizse sallamasyon bir gölgelendirme yapmışsın. :) Gölge yapıcam diye taşırmışsın falan,göze hoş gelmiyor. Bir daha kine daha dikkatli ve üşenmeden yaparsan iyi olur. :)

Merak etme daha dikkatli ve daha özenli çalışacağım. :D

bi kaç kez bakarak çiz sonra oluyor zaten Altair için söylüyorum bu arada anime karakterleri güzel olmuş

Sağol. Little Busters'ı izlemeni öneririm gerçekten çok güzel bir anime.(Gerçi bu çizdiğim resmi animenin daha önceden çıkmış görsel romanından çzdim ama neyse :D)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.