Jump to content

Çizimlerim :3

IXCHEL

Önerilen İletiler

Oranları zaten biliyorum ama bunları çizerken açıkçası orana pek dikkat etmedim. Düzenli ve ölçülü şeyleri pek sevmiyorum. Bu yüzden tuvallerimde de oran pek kullanmıyorum. Hatta oran kullanmadığım için kurs hocamdan kaç kez azar işittim. Neyse yardımın için ÇOOOK teşekkür ederim :) Bi ara oranla çizmeyi de deneyeceğim.Bir daha bakınca orantısız olduğunu bende farkettim :D

Güzel yapmışsın böyle devam etmeyi planlarsan zaten kısa zamanda daha güzelerini bile yaparsın kafana göre yap bildiğin gibi edersen bir yerden sonra zaten kolay gelir sana

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 21
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Sizlerle birkaç çizimimi paylaşmak istedim.İyi-kötü yorumlarınızı bekliyorum...

Açık söylemek gerekirse kötü olmuş. Elleri çizmemen bozmuş. Yüzü çizmemen çok daha kötü yapmış. Daha fazla darbe vurman güzel olur ama ilk resimdeki diz dikkatimi ekti güzel olmuş. Gölgelendirme yapsan güzel olur + Vücudun alabileceği şekiillere göre yapmalısın.

Sapık manada söylemiyorum yanlış anlamayın. 1. resim güzel olmuş ama 2. resimdeki göğüs, omuz ve diz olmamış. 3 de aynı şekilde.

3. yorumumu da yaayım soylemeden olmaz.. :D 2. resimde yerçekimi biraz dışlamışın. kızın saçları yapışık gibi olmuş garip geldi o biraz. Ama topuzu çok kawaiii :D

Düzenlenme: Barış D. Baryshx tarafından
flood yapma eleman ;P
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

:D Harika olmuşlar fakat neden gözleri yok? . Göz çizmekte mi zorlanıyorsun? :D

evet göz,el ve ayak çizemiyorum.

gözler yokkk halbuki animede çizmeyi en çok sevdiğim yer oralardı. Çizmekte zorlanıyorsan çok güzel kaynaklar vardı elimde paylaşabilirim onu

paylaşırsan sevinirim...

Üst beden-omuzlar vs- iyi ama bacakları sopa gibi af edersin.Yine de şirin çizimler. ^_^

teşekkür ederim

Güzel yapmışsın böyle devam etmeyi planlarsan zaten kısa zamanda daha güzelerini bile yaparsın kafana göre yap bildiğin gibi edersen bir yerden sonra zaten kolay gelir sana

teşekkürler ^_^

1 ve 2 resimlerinin kızların giydiği elbiselerin çizimlerini beğendim :)

teşekkür :)

Açık söylemek gerekirse kötü olmuş. Elleri çizmemen bozmuş. Yüzü çizmemen çok daha kötü yapmış. Daha fazla darbe vurman güzel olur ama ilk resimdeki diz dikkatimi ekti güzel olmuş. Gölgelendirme yapsan güzel olur + Vücudun alabileceği şekiillere göre yapmalısın.

Sapık manada söylemiyorum yanlış anlamayın. 1. resim güzel olmuş ama 2. resimdeki göğüs, omuz ve diz olmamış. 3 de aynı şekilde.

3. yorumumu da yaayım soylemeden olmaz.. :D 2. resimde yerçekimi biraz dışlamışın. kızın saçları yapışık gibi olmuş garip geldi o biraz. Ama topuzu çok kawaiii :D

anime karakteri çizmeyi ilk defa deniyorum ve bence ilk denememe göre gayet iyi oldular.kafamdan çizdiğim için fazla ayrıntıya yer veremedim.

neyse yorumun için teşekkürler ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.