Jump to content

2012 Manga Satış Rakamları

Sourléd

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 36
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

2012 yılı içinde Japonya'da cilt bazında en çok satılan manga listesi belirlendi. Buna göre; 1- One Piece- 23,464,866 2-Kuroko’s Basketball- 8,070,446 3-Naruto- 6,495,240 4-Space Brothers- 5,413,8

Kesinlikle kuroko hakkettiği yerini almış.

Woaw one piece Coşmuş resmen Fark atmış :D

@Kennet;

Bu animelerin mangaları Türkiye'de nerede satılıyor,bana mesaj atabilrmisin Türkanime.tv sitesinden nick'im debe79, lütfen

D&R da bulmanız mümkün ben bu gün One Piecenin ilk cildini aldım gayet güzel orjinaliyle birebir yapmışlar.12 tl 1cilt ve Bleach Death Note fln gördüm daha da vardı :) OP 8.Cilt çevirilmiş en son artık her ay 1 cilt alıcam koleksiyon yapmayı düşünüyorum ayrıca interneten manga okumak keyif vermiyor:)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

arkadaş hayla dünya yı koy diyen var övünmeyi bırakın arkadaş Dünyada çizgi roman manga piyasasının 2. olarak en çok satıldığı yer olan ABD de 100 milyon dolar yılık geliri var iken japonyada bu 90 milyar dolar dan fazla arada 89 milyar dolardan fazla fark var yapmayın şöyle dünya genelinde naruto 1. evet bunun nedeni çizgi roman yaşının 13- olmasıdır. Japonya da naruto yu aynı şekil en çok 13- alır one piece 24+ gibi bir kitleye sahiptir hatta %13 lük bir oranla 50+

bleach hak ettiğini alıyor artık mangası bomboş bir seri haline geldi anlamsız yenilgiler güç patlamaları eskisi gibi ilginç değil saçma geliyor millete

Naruto ise güzel dövüşleri en başta harcayıp sonrada uzatmak için uzatan bitmesi gereken kendi içinde bir kitle oluşturan bir seri o rakamlar fazla bile

basket sonuna kadar hak etti. Tariko ya şaşırdım sadece

One Piece yıllardır 1. likte ve hak da ediyor evreni bütün animelerden daha geniş ilk bölümler sıkıcı gelebilir. Çizimler konuyu tanıtma yüzünden 10-20 bölüm izleyip birde izledim kötü diyenler var en çok onlara gülerim OP da güncel olan biri ne Naruto Ne de bleach der. Şu narutocular artık başka animeleride izlese de kurtulsak

geçen seneye göre düşüş yok one piece zaten normal satışı 20 ila 27 milyon arasında değişir geçen yıl marineford ile çok ilgi çekti geçen yıla özgü bir yükseliş o zaten 2013 satışları yüksek gelir punk hazard da iyice işler çığrından çıktı çünkü bundan sonra balıkadam adası gibi bir arc olmaz o yüzden 30 milyonu geçer yine

toplam satışlarda dragon ball'ı bile geride bıraktı. 1. şu an OP naruto 4. idi galiba bleachte 6. herhalde

japonya manganını diğer ülkelere göre 7-8 kat daha fazla satıldığı bir yer anime reytinglerine geliceksek japonya da her 3 kişiden biri op izliyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

arkadaş hayla dünya yı koy diyen var övünmeyi bırakın arkadaş Dünyada çizgi roman manga piyasasının 2. olarak en çok satıldığı yer olan ABD de 100 milyon dolar yılık geliri var iken japonyada bu 90 milyar dolar dan fazla arada 89 milyar dolardan fazla fark var yapmayın şöyle dünya genelinde naruto 1. evet bunun nedeni çizgi roman yaşının 13- olmasıdır. Japonya da naruto yu aynı şekil en çok 13- alır one piece 24+ gibi bir kitleye sahiptir hatta %13 lük bir oranla 50+

bleach hak ettiğini alıyor artık mangası bomboş bir seri haline geldi anlamsız yenilgiler güç patlamaları eskisi gibi ilginç değil saçma geliyor millete

Naruto ise güzel dövüşleri en başta harcayıp sonrada uzatmak için uzatan bitmesi gereken kendi içinde bir kitle oluşturan bir seri o rakamlar fazla bile

basket sonuna kadar hak etti. Tariko ya şaşırdım sadece

One Piece yıllardır 1. likte ve hak da ediyor evreni bütün animelerden daha geniş ilk bölümler sıkıcı gelebilir. Çizimler konuyu tanıtma yüzünden 10-20 bölüm izleyip birde izledim kötü diyenler var en çok onlara gülerim OP da güncel olan biri ne Naruto Ne de bleach der. Şu narutocular artık başka animeleride izlese de kurtulsak

geçen seneye göre düşüş yok one piece zaten normal satışı 20 ila 27 milyon arasında değişir geçen yıl marineford ile çok ilgi çekti geçen yıla özgü bir yükseliş o zaten 2013 satışları yüksek gelir punk hazard da iyice işler çığrından çıktı çünkü bundan sonra balıkadam adası gibi bir arc olmaz o yüzden 30 milyonu geçer yine

toplam satışlarda dragon ball'ı bile geride bıraktı. 1. şu an OP naruto 4. idi galiba bleachte 6. herhalde

japonya manganını diğer ülkelere göre 7-8 kat daha fazla satıldığı bir yer anime reytinglerine geliceksek japonya da her 3 kişiden biri op izliyor.

evet katılıyorum yorumlarına, bleach'in mangası rayına oturdu bence, Kubo coşkuyu verecek gibi bundan sonra
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.