Jump to content

Dünyanın ilk Türk mangakası!

gurgumlu

Önerilen İletiler

İkinci türk mangakada var onunda röportajını bulabilirsin internetten.

Tarzım olmadığı için hiç okumadım(İnternette varmı onuda bilmiyorum.) ama çizimleri iyi ve hikayesinin de güzel olduğuna eminim,azımsanamayacak derecelere girmiş.

9 yaşından beri manga çizimleri yapması onun için büyük bir artı.Her zamanki gibi Türk olsa da manga gibi birçok şeyin Türkiye'de gelecek bulamadığı açık.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 33
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Umarım konuyu yanlış yerde açmamışımdır :D Reyhan Yıldırım... Belki bilenler vardır.Dünyanın ilk Türk mangakası. Almanya'da doğup büyümüş.Bir müzik grubunda davulcu.Aynı grupta ablası da vokalist.Ş

Tam arıyordum, sağolasın. Bir röportajda ben yapayım B)

Birçok kişi Türkiye'de manganin animenin gelişmeyecegini söylemiş.bence bırakalım kendimizi aşağılamayı.bunun nedenini sorgulayalım. Benim çizimi iyi de manga çizimlerim iyi değil.daha doğrusu karakte

Birçok kişi Türkiye'de manganin animenin gelişmeyecegini söylemiş.bence bırakalım kendimizi aşağılamayı.bunun nedenini sorgulayalım.

ilginç hemen tanışalım.Ama pek gelişmez gibi türkiyede animeye çizgi film diyenler olduğu sürece.Bende kalkışmıştım böyle bi işe hikaye yazmayı severdim ama çizim yapıcak biride çıkmadı. :D/>

Benim çizimi iyi de manga çizimlerim iyi değil.daha doğrusu karakter tasarimlarim vs. var.onların manga çizimlerine yeni başlamış birisi için fena olmadığını düşünüyorum.ama çizgiroman şeklini kavrayamadim.yani bana kapıyı açan bir adam cız desen ben gider adamın bedeninin tamamını çizerim.ama bir mangaka adamın elini ve kapinin kolunu çizer.anlatabildim inşallah :D

Düzenlenme: Barış D. Baryshx tarafından
flood
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.