Jump to content

Rütbe Güncellemesi

schneizeL

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 118
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yorum rütbe derecelendirmesinde ufak çaplı bir güncelleme yapıldı buna göre yeni güncelleme ile alacağınız rütbe puanları aşağıda ki mantığa göre yapılmaktadır. Yorum sayınız + Yorum beğeni sayınız /

@SUNA sizin üstünüze alınmanıza gerek yok çünkü yorumlarını beğendiğim kullanıcılardan birisiniz. Herkes sizin gibi anime ile ilgili yorumlar yazsa bizde böyle bir uygulama yapmak zorunda kalmasak. Ne

Beğenilerin + alıp disslikelerin Bölü alması, Ve bazı kendini bilmezlerin gıcık olduklarına Disslike vermesi... Bence olmamış.

• 4 hafta sonra...
  • Yöneticiler

Sitede bu tür yorumları gördüğünüz zaman bana öm atmanız yeterli olur. Yorumlar gereksiz ve konu dışı atılmış, veya flood şeklinde olduğu zamanlar üyenin tüm yorumları silinerek hesabını kapatılıyor. Bu şekilde yapılandırılmalara kesinlikle izin vermemekteyim. Herkez anime izlemek için sitemize gelmekte. Yorumlarında bu nitelikte yapılması gerekmekte, aksini kesinlikle düşünmemekteyiz. Dediğiniz şekilde yapılan yorumlar vb. gibi paylaşımlara kesinlikle izin vermemekteyiz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sırf bu konuda görüşümü bildirmek için kayıt oldum bence yorum sayısı yerine harf-kelime sayısı ile derecelendirme olsa daha mantıklı olur sadece ":)" diye 337 tane yorum yapan birini gördüm bölümü izledikten sonra yorumlara bakıyorum ve hiç gerekli birşey göremiyorum neredeyse hep "teşekkürler türkanime" "harika bir bölümdü" gibi yazılar oluşturuyor yorumların %70ini 50karakter kuralını da çiğnemek çok basit spaceye basılı tutunca olay bitiyor bence harf ve ya kelime ile olsa daha adaletli olabilirdi derecelendirme.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sırf bu konuda görüşümü bildirmek için kayıt oldum bence yorum sayısı yerine harf-kelime sayısı ile derecelendirme olsa daha mantıklı olur sadece " :)" diye 337 tane yorum yapan birini gördüm bölümü izledikten sonra yorumlara bakıyorum ve hiç gerekli birşey göremiyorum neredeyse hep "teşekkürler türkanime" "harika bir bölümdü" gibi yazılar oluşturuyor yorumların %70ini 50karakter kuralını da çiğnemek çok basit spaceye basılı tutunca olay bitiyor bence harf ve ya kelime ile olsa daha adaletli olabilirdi derecelendirme.

Hemen hemen bende bu konudan dert yakınıyorum.bazı şeyler yolunda değil yada biz öyle sanıyoruz sitede onlarcamoderatör var konu konu geziyorlar harıl harıl çalışıp çeviri yapıyorlar.Foruma aslında iyi bakıyorlar bunu bilmiyoruz.Görüş bildirmekte olan yazacak şey bulamayan üyelerde var kısa kısa paylaşım için teşekkürler güzel bölümdü gibi kısa kısa sırf yorum olsun diye taslak dolduranlarda var,ama dkkat edildiğine inanıyorum eksiler varsa artılar daha fazla bence sitedekiler bu konuyla oldukça ilgileniyorlar.Sende o tarz bir yoruma denk gelirsen admin arkadaşımıza mesaj atıver.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aynen Leffwn bunların uygulanmış halini çok görüyoruz ben anime hakkında yorum arıyorum duygularımız örtüşüyor mu ne düşünüyorlar bölüm hakkında bilmek istiyorum ama 10 yorumdan 7-8i yok teşekkürler yok iyi bölümdü yok arigato nedir bu ya bi de bazıları bu yeni üye ezik gibi düşünüyor deli oluyorum onlara 6tane otaku var anca 3ü hakkıyla olmuştur bu iş çok sinirimi bozuyor harf sayısıyla yapsalar rütbeyi herkes hakettiği yere gelir diye düşünüyorum çokta zor bişey değil ve bence en mantıklısı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Adminlerin site için Avcı timi oluşturması gerekli. Bu avcı timlerinin banlama yetkileri olmalı. Flood yapanları ve fake hesapları temizleyen birileri olmalı yani. Yoksa bu site dahada batmaya devam eder.

Adam üye olalı 1 ay olmadı 1.450 yorumu var. Gerisini siz düşünün...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Yorum yazmak isteyen, istediğini yazar (küfür - argo - toplum içinde başkalarını rahatsız edici cümleler kurmadığı sürece..)

Güzel yorum yazanlar, kendisi için değil samimi olarak faydalı olmak için paylaşıyordur.Rütbe ve yorum sayısını bir çıkar kavgasına dönüştürmeyelim..Güzel ve faydalı insanları , rahatsız etmeye kimsenin hakkı yoktur. Bedava izliyorsunuz... Bedava yazıyor, okuyorsunuz ve bilgi edinip, öğreniyorsunuz.. kısaca etinden de sütünden de faydalanıyoruz... şimdi rütbe için mi konuşuyoruz..(!) ?

Sistem ne olursa olsun; saçmalık, kötü vs söylenmek niye ? bizlere zorla izlettiren yok, zorla sevdiren de yok.. Burası Anime Sevenlerin birbirleriyle zamanlarını paylaştığı aile ortamıdır.. Öyle de olmalıdır..

Saygı öncelikli olmalıdır.. Ortak düşünce de Anime 'dir rütbe değil , yorum sayısı hiç değil... Unutmayalım sizi siz yapan rütbeniz yada yorum sayınız değil kendi kişiliğinizdir ...

Sıkıntı varsa tabii ki dile getirirsiniz Sonuçta kusursuz hiç bir şey yoktur iddia da edilmiyor zaten.Daha Pozitif ve daha faydalı bir durum varsa zaten ilgilenen arkadaşlarımız gerekeni yapacaktır. Eleştirmek kolaydır ama karşılık beklemeden yardım etmek zordur... Yeteri kadar zor olan bu işte, size " Anime " izleme imkanı sağlayan,bir çok yönden faydası olan insanlara yardımcı olun lütfen...

Elbette rahatsız olanlar olacaktır..Herkes düşüncesinde özgürdür.. Saygısızlık etmediği sürece...

Mevlana'nın dediği gibi ;

"Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yok. Nice elbiseler gördüm, içinde insan yok(!)"

İyi Forumlar ..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.