Jump to content

Rütbe Güncellemesi

schneizeL

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 118
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yorum rütbe derecelendirmesinde ufak çaplı bir güncelleme yapıldı buna göre yeni güncelleme ile alacağınız rütbe puanları aşağıda ki mantığa göre yapılmaktadır. Yorum sayınız + Yorum beğeni sayınız /

@SUNA sizin üstünüze alınmanıza gerek yok çünkü yorumlarını beğendiğim kullanıcılardan birisiniz. Herkes sizin gibi anime ile ilgili yorumlar yazsa bizde böyle bir uygulama yapmak zorunda kalmasak. Ne

Beğenilerin + alıp disslikelerin Bölü alması, Ve bazı kendini bilmezlerin gıcık olduklarına Disslike vermesi... Bence olmamış.

En ideali Online süresi. Başka bir arkadaşımız daha söylemişti. En mantıklı , Adaletlisi bu yani. Yorum sayısı saçmalık bence. Yiğit 'inde söylediği gibi Her bölüme Teşekkürler ellerinize sağlık yazarım böylece 5 bin yorum bile yaparım.

Sadede gelirsek rütbe düzenlemesi yapcaksanız adaletli bir şekilde Online süresi 'ne göre yapın derim.

ŞAHSİ FİKRİM.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kişisel sayfaya arkadaşların haricinde her isteyenin girmesini ben hoş görmüyorum şahsen.Çünkü benim özelim o sayfa.Ayrıca hala çocukça oyunlar oynamak isteyen varsa gitsin kumda oynasın.İzlediği animede ki onun yaşındakiler dünyayı kurtarıyor bizimkilerde duvar yazıları ile oynuyor.Burası çok güzel bir site vede kıymetini bilelim.Bir kaç kendini bilmezin eğleneceği bir yer değil.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tabisi doğasında var böyle şeyler ecchi animelerin :lol: zaten böyle animelere öyle yorumları görmek isteyenler bakıyor çoğunlukla :P

Oh iyi içim Rahatladı :D 1000 küsür yorumum silinmicek yani güzel güzel Derinbi nefes aldım verdim Teşekürler Sorumu yanıtladığınız için :D

Seni Küçük Hentai :D

Tuhafbi cümle yada sözcük birleşimi diye bilirim -_- // Seni Küçük Hentai demenizin amacı nedir bunu anlamadımya :D

Düzenlenme: Barış D. Baryshx tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@SUNA sizin üstünüze alınmanıza gerek yok çünkü yorumlarını beğendiğim kullanıcılardan birisiniz. Herkes sizin gibi anime ile ilgili yorumlar yazsa bizde böyle bir uygulama yapmak zorunda kalmasak. Ne acıdır ki abuk sabuk yorumlar sebebiyle kaliteli yorumlar çok alt sıralarda kalıyor amacım bu abuk sabuk yorumları kalıdırıp veya düzenleyip düzgün düzeyli anime ile ilgili bilgilendirici yorumları ön sıralara çıkarmak. Hiç bilmeyen insan herhangi bir anime serisi alanına girdiğinde 10 sayfa yeni bölüm ne zaman gelecek vb yorumları aştıktan sonra anime hakkında görüşlerini düzgünce bildiren insanların yorumlarına erişebiliyor. Ben burada bir yönetici değil bir kullanıcı gibiyim çünkü bende anime izleyen bir insanım bir anime serisine girdiğimde daha önce izlemiş bir insanın görüşlerini okumak ve yorumlara göre başlayıp başlamayacağıma karar vermek istiyorum ama girdiğim her anime serisinde 10 sayfa geçtikten sonra anime hakkında ki görüşlere erişmek can sıkıcı bir durum bölümlerde o kadar önemli olmayabilir ama anime serisinde ciddi manada önemli rol oynuyor yorumlar. En çok beğeni alan yorumu youtube tarzında üst sırada göstermek bile aklımdan geçmekte.

başından sonuna kadar hak verdim.. we kesinlikle online olma durumu olsun bence de...

saçma sapan yorum yapmadan yıllardır izliyorum... yeni üyeyim...abuk subuk yorumlarla otaku üye... bir insan binlerce yorum yapıyorsa, içeriğe de biraz dikkat etmeli...

burada ben de hırs yapmıştım rütbeyle ilgili.. :angry:

daha önce benzer bir konu açıldığında, yaptığım yorumu tekrar atıcam ki az biraz duygu ve düşüncem anlaşılsın... <_<

("benim anlamadığım ileti sayım bölüm sonlarında bölümle ilgili, içeriğe dair özenle yazılmış hatta şimdi bakayım, 110 tane yorumum war. :) hala yeni üye diyor.. :angry:

yıllardır izliyorum.. sadece indirip izlediğim için yorum yapmamıştım daha önce.. ama uzun zamandır yorum da yapıyorum ve bunlar yorumu okuyunca izleyecek olan kişiye az çok ışık tutacak tarzda yorumlar...

bu yorumlarda bazıları gibi

"şimdi izleyeceğim acaba ne olacak", 5 dk. sonra "izliyorum ama hadi bakalım", 10 dakika sonra"ilginç bir animeye benziyor", bölüm sonunda da"hadi bakalım ilk bölümü bitirdim" gibi yorumlar değil.. ama böyle yazan kendini zeki zanneden çok.. :angry:

şimdi insan bunu bir yorum olarak yazabilir.. eleştirmen değilsin ok.. ama bir bölüme sen 3-4 tane, hiçbir anlamı olmayan ,içeriğini toplasan 1 cümlelik anlamı olan hatta olmayan 3-4 tane yorum yazamazsın... düzenle o zaman, üstüste yorumlarını oraya yaz.. çok beğendim eğlenceliydi de, yine bir anlamı olur anlatabiliyor muyum? ben de sayfalarca senin saçma yorumlarını okuyup, vakit kaybetmem :angry:

sonuç olarak;

1- sayfalarca yoruma bakıp, içeriksiz dünya kadar yorum yazan akıllılara paye verilmiş oluyor.. :unsure:

2- öyle olsa bile kardeşim 110 tane yorum yapmışım.. :P ve en azından yukardaki akıllının yorumları gibi yorumlardan da daha içerikli.. hani nerde rütbem :(")

demiştim... ve admin sesimi duydu mu ya la? :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

başından sonuna kadar hak verdim.. we kesinlikle online olma durumu olsun bence de...

saçma sapan yorum yapmadan yıllardır izliyorum... yeni üyeyim...abuk subuk yorumlarla otaku üye... bir insan binlerce yorum yapıyorsa, içeriğe de biraz dikkat etmeli...

burada ben de hırs yapmıştım rütbeyle ilgili.. :angry:

daha önce benzer bir konu açıldığında, yaptığım yorumu tekrar atıcam ki az biraz duygu ve düşüncem anlaşılsın... <_<

("benim anlamadığım ileti sayım bölüm sonlarında bölümle ilgili, içeriğe dair özenle yazılmış hatta şimdi bakayım, 110 tane yorumum war. :) hala yeni üye diyor.. :angry:

yıllardır izliyorum.. sadece indirip izlediğim için yorum yapmamıştım daha önce.. ama uzun zamandır yorum da yapıyorum ve bunlar yorumu okuyunca izleyecek olan kişiye az çok ışık tutacak tarzda yorumlar...

bu yorumlarda bazıları gibi

"şimdi izleyeceğim acaba ne olacak", 5 dk. sonra "izliyorum ama hadi bakalım", 10 dakika sonra"ilginç bir animeye benziyor", bölüm sonunda da"hadi bakalım ilk bölümü bitirdim" gibi yorumlar değil.. ama böyle yazan kendini zeki zanneden çok.. :angry:

şimdi insan bunu bir yorum olarak yazabilir.. eleştirmen değilsin ok.. ama bir bölüme sen 3-4 tane, hiçbir anlamı olmayan ,içeriğini toplasan 1 cümlelik anlamı olan hatta olmayan 3-4 tane yorum yazamazsın... düzenle o zaman, üstüste yorumlarını oraya yaz.. çok beğendim eğlenceliydi de, yine bir anlamı olur anlatabiliyor muyum? ben de sayfalarca senin saçma yorumlarını okuyup, vakit kaybetmem :angry:

sonuç olarak;

1- sayfalarca yoruma bakıp, içeriksiz dünya kadar yorum yazan akıllılara paye verilmiş oluyor.. :unsure:

2- öyle olsa bile kardeşim 110 tane yorum yapmışım.. :P ve en azından yukardaki akıllının yorumları gibi yorumlardan da daha içerikli.. hani nerde rütbem :(")

demiştim... ve admin sesimi duydu mu ya la? :D

Şimdi bunun anlamı ne anlayamadım.Taş banamı geldi.110 yorum diyorsun onlarda acaba eleştirimi,şu an o sözlerinden ben alındım.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.