Jump to content

Rütbe Güncellemesi

schneizeL

Önerilen İletiler

• 1 ay sonra...
  • Yanıtlar 118
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yorum rütbe derecelendirmesinde ufak çaplı bir güncelleme yapıldı buna göre yeni güncelleme ile alacağınız rütbe puanları aşağıda ki mantığa göre yapılmaktadır. Yorum sayınız + Yorum beğeni sayınız /

@SUNA sizin üstünüze alınmanıza gerek yok çünkü yorumlarını beğendiğim kullanıcılardan birisiniz. Herkes sizin gibi anime ile ilgili yorumlar yazsa bizde böyle bir uygulama yapmak zorunda kalmasak. Ne

Beğenilerin + alıp disslikelerin Bölü alması, Ve bazı kendini bilmezlerin gıcık olduklarına Disslike vermesi... Bence olmamış.

sırf buraya yazmak için üye oldum beğenip beğenmemeye göre rütbe almak konusunda haklıydınız saçmaydı ama ileri sürdüğünüz fikir hakkında fikrimi söylemek istiyorum

yorum beğenisine göre olmasın dediniz sitede kalma süresine göre olsun dediniz ama o zaman da sayfayı açık bırakan herkes otaku olur. bence bir aktivite yapılmadığında hesaptan otomatik çıkış olsun mesela bazı forumlarda öyle hiçbir işlem yapmadığınızda süre doluyor ve oturum kapatılıyor burda da öyle olursa boş boş açık bırakanların önüne geçilir bu fikir böyle uygulanırsa yararlı olabilir ama tabi bu süre yarım saati falan geçmeli çünkü bir bölüm zaten 20 dakika ara falan verilse bişey olsa yarım saat olabilir o yüzden yarım saat geçip hala hiçbir işlem yapılmadıysa (örneğin "izledim" tuşuna basmak ya da yorum yapmak ya da başka sayfaya geçmek vs) o zaman oturum kapatılır ve online olma süresi kontrol edilmiş olur en fazla online olanlara rütbe verilir ama bunun günlük online olma saatiyle alakalı olması kötü olur iş/okul yüzünden giremeyenler sadece haftasonu girdiği için 1000 tane anime izlese çok bilgisi olsa bile rütbesiz olur o zaman bunu da istemeyiz. benim fikrim böyle.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bu sitede madem böyle bişey var o zaman düzgün çalışsın diye söylüyoruz. memleket meselesi değil tabi. sadece siteyi güzelleştirmek, içinde gezinmeyi daha eğlenceli hale getirmek istiyoruz. seviyemizin artmasını görerek, ilerlemeye çalışarak daha eğlenceli bir hal alır. başlık zaten bunun için açılmış neden gelip buraya "aman rütbeyi ne takıyosunuz" diyosunuz o zaman baştan başlık hiç açılmasaydı. kullanışlı fikriniz yoksa yazmayın lütfen lafım sana Nothinqness (yanlış anlama kızmıyorum yazarken kaba görünüyor olabilir)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • 8 sene sonra...
16.03.2022 - 23:57, Mücahidem Şehide-i Cahide yazdı:

Yeni "Rütbe" Sistemini de açıklarsanız çok iyi olur ~

Teşekkürler ^^

UwU konu hortlatmaca :wew-onion-head-emoticon:

Mücahidem çok da şeetme diyorlar, takma o kadar

5-6 ay sonra gene değişir zaten

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.