Jump to content

Rütbe Güncellemesi

schneizeL

Önerilen İletiler

Yare Yare :D Benim bolca yorumum var :D // anlaşılan Artık Yorum beğendirmeye bakcaz :D :D // Peki bi sorum olacak bu konu hakında lütfen alıntı yaprak cevaplansın ki haberim olsun :D //

Soru : Ecchi b iAnimeye yorum yaparken Spolir Bölümüne Erotik içerik az içeren Yoruma dayalı cümle kura bilirmiyiz ? :D // Kuramsak :D neyse :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 118
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yorum rütbe derecelendirmesinde ufak çaplı bir güncelleme yapıldı buna göre yeni güncelleme ile alacağınız rütbe puanları aşağıda ki mantığa göre yapılmaktadır. Yorum sayınız + Yorum beğeni sayınız /

@SUNA sizin üstünüze alınmanıza gerek yok çünkü yorumlarını beğendiğim kullanıcılardan birisiniz. Herkes sizin gibi anime ile ilgili yorumlar yazsa bizde böyle bir uygulama yapmak zorunda kalmasak. Ne

Beğenilerin + alıp disslikelerin Bölü alması, Ve bazı kendini bilmezlerin gıcık olduklarına Disslike vermesi... Bence olmamış.

Soru : Ecchi b iAnimeye yorum yaparken Spolir Bölümüne Erotik içerik az içeren Yoruma dayalı cümle kura bilirmiyiz ? :D // Kuramsak :D neyse :D

tabisi doğasında var böyle şeyler ecchi animelerin :lol: zaten böyle animelere öyle yorumları görmek isteyenler bakıyor çoğunlukla :P
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yeni sistem geldikten sonra bir anda 7. sayfadan 5. sayfaya zıpladım yorumbazlarda yanlız bu puanı görebileceğimiz biryer olsaydı iyi olurdu cidden

Yorumbazlara niye bu kadar takıntılısınız anlamış değilim. Daha yeni öyle birşey 'in olduğunu öğrendim desem inanın yani :) Sonuçta Anime izlemek için bu siteye giriyorsunuz. Yorum kasmak için değil yani. Yorum sayınız ne kadar çoksa o kadar Anime hakkında bilgili diye birşeyde yok zaten.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İzlediğim animeye o anki hissettiğim duyguları yansıtarak yorum yapıyorum.Kimseyi kırmadım veya kırıcı bir cümle yazmadım.Buna rağmen bilmeden rahatsızlık veriyormuşum meğer.Artık sadece izler yorum yapmadan geçerim.Verdiğim rahatsızlıktan ötürü gome...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kimse kusura bakmasın ama yorumları beğen tuşuna basan kaç kişi var? Onuda geçtim yorumları okuyan kaç kişi var? Onu da geçtim yorumlara bu şekilde bir rütbe neden geldi? Eğer sorun Argo, Hakaret, Flood, Spoiler ve Erotik Paylaşımlar ise sadece beğenme tuşuna basarak ilgili kullanıcıyı ceza işlemi yapılacak olan inceleme sonucu gelse daha doğru değilmiydi?

Bir süredir yazılan yorumlara bakıyorum. Hep aynı yorumları yapmış arkadaşlarda sevile üye, daimi üye, Otaku üye, diye yazılar duruyor. Her bölüme aynı yazı yazmak flood değil mi? Değilse ne oluyor? Buna yorum denir mi? Birde yorumlara rütbe verilmese olmaz mı? Bir de tutup bunları şimdi rapor mu? Etmemiz lazım.

Düzenlenme: Barış D. Baryshx tarafından
flood
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hayirli olsun diyemicem cunku cok sacma bi sistem

Ornegin saglik alaninda performans getirilmesi kadar sacma

Millet yorumunu yazarken ne yazsam da begendirtsem fikriyle mi yazcak?

Hele dislike diye bi olay varsa facia.Forum ortaminda - rep ve dislike olmaz arkadaslar.oylesine goz gezdirirken bile dislike atabilir kullanici.ama like atmaz asla.

Eski koye yeni adet derler buna..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben siteye üye oldum bi yanlışı düzeltmek için.Sisteme karşı değilim Site yöneticisi böyle bir şey yapmışsa vardır bi bildiği.Gelelim yanlışa dünden bugüne kadar bakıyorum hatayı düzeltilecekmi diye :) Yanlışa gelelim 2000+6/2=1003 değildir hocam matematikte işlem sırası vardır.İlk önce çarpma ve bölme sonra toplama ve çıkarmadır.Tabi bu normal işlemde.Cevap 2000+6/2=2003 dür. 6 yı 2ye bölersin 3 olur.2000+3=2003.Şöyle bir işlem yapılacaktı.(2000+3)/2= Sonuç 1003 olurdu.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yahu şöyle olsa anlarım :D

Yorum sayısı/(beğeni/beğenmeme)

O zaman beğeni yada beğenmeme 'ye gerek yok ki. 100 beğenin olsa 50 diss olsa 2 oldu ne işe yaradı ?

Ben siteye üye oldum bi yanlışı düzeltmek için.Sisteme karşı değilim Site yöneticisi böyle bir şey yapmışsa vardır bi bildiği.Gelelim yanlışa dünden bugüne kadar bakıyorum hatayı düzeltecekmi diye :) Yanlışa gelelim 2000+6/2=1003 değildir hocam matematikte işlem sırası vardır.İlk önce çarpma ve bölme sonra toplama ve çıkarmadır.Tabi bu normal işlemde.Cevap 2000+6/2=2003 dür. 6 yı 2ye bölersin 3 olur.2000+3=2003.Şöyle bir işlem yapılacaktı.(2000+3)/2= Sonuç 1003 olurdu.

Usta biz neyin derdindeyiz sen neyin derdindesin :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.