Jump to content

Gözü Bandajlı Karakterler

Amygirl
 Share

Recommended Posts

• Forum Admin

Aklıma gelen bir gözü kapalı karakterler:

İlki Kakashi Sensei

Resmi ekleyen

İkincisi adamın Kenpachi

Resmi ekleyen

sonra 5. Espada ( ismi çok uzun aklıma gelmedi :D )

Resmi ekleyen

Kuroshitsuji'den Ciel Phantomhive

Resmi ekleyen

Another'dan Misaki Mei

Resmi ekleyen

Fairy Tail den Michelle

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRsZpRC4SEANjJcM0VzoejfFExE9NTRd4ryQtcm_6jddlurd0gf

Siz de aklınıza gelenleri buraya yazın güzel bir derleme olur :D

Flood yaptığım için özür dilerim konuya bakmazdınız başka şekilde..

Mirai Nikki'den Uryuu Minene

Resmi ekleyen

Fairy Tail'den Simon

Resmi ekleyen

Soul Eater'dan Marie Mjolnir

Resmi ekleyen

Ve şimdi aklıma geldi acaba göz bandına bir anlam filan mı yüklemek istiyor şu mangakalar :)

Emin değilim ama Zoro ve Sanji de sayılabilir belki. Mei Misaki demeye gelmiştim aslında, ilk akla gelen örnek sanırım :D

edit: Uryuu Minene'yi görünce nasıl unuttuğuma şaşırdım... Animede en sevdiğim karakteri unutmuşum :D Ben de diyorum ulan bi karakter vardı gözünü sonradan kapattıydılar kimdi o diye aklıma gelmedi bi türlü :(

• Forum Admin

Emin değilim ama Zoro ve Sanji de sayılabilir belki. Mei Misaki demeye gelmiştim aslında, ilk akla gelen örnek sanırım :D

Zoro nun bandı olduğunu hatırlamıyorum da Sanji bir gözünü saçları ile kapatmıyor muydu :huh: OP izlemeyeli bayağı oldu sonradan gözleri yaralanmış falan olabilir ama :huh:

bir oturuşta 13 tane bulmuşuz iyiymiş :D

13 yine az baya var hatta bir kaçının yüzü aklımda ama isimleri aklıma gelmiyor :D

Zoro ve sanji sayılmaz bence çünkü Sanji'nin saçı gözünü kapatıyor göz bandajı değil aynı şey Zoro içinde geçerli bir gözüne darbe alıp kör olduğu için gözü kapalı ama göz bandajı kullanmıyor açık gözü :)

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.