Jump to content

Gözü Bandajlı Karakterler

Amygirl

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Aklıma gelen bir gözü kapalı karakterler:

İlki Kakashi Sensei

Resmi ekleyen

İkincisi adamın Kenpachi

Resmi ekleyen

sonra 5. Espada ( ismi çok uzun aklıma gelmedi :D )

Resmi ekleyen

Kuroshitsuji'den Ciel Phantomhive

Resmi ekleyen

Another'dan Misaki Mei

Resmi ekleyen

Fairy Tail den Michelle

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRsZpRC4SEANjJcM0VzoejfFExE9NTRd4ryQtcm_6jddlurd0gf

Siz de aklınıza gelenleri buraya yazın güzel bir derleme olur :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 55
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Naruto'dan Ao'da var :D Şimdi geldi bir de Führer Bradley var :) Full Metal Alchemisten :)

Göz bantlı karakter diyince direk aklıma gelen D gray-man Lavi :wub: Çokta yakışıyo beee...

Flood yaptığım için özür dilerim konuya bakmazdınız başka şekilde.. Mirai Nikki'den Uryuu Minene Fairy Tail'den Simon Soul Eater'dan Marie Mjolnir Ve şimdi aklıma geldi acaba göz bandına bir

Emin değilim ama Zoro ve Sanji de sayılabilir belki. Mei Misaki demeye gelmiştim aslında, ilk akla gelen örnek sanırım :D

edit: Uryuu Minene'yi görünce nasıl unuttuğuma şaşırdım... Animede en sevdiğim karakteri unutmuşum :D Ben de diyorum ulan bi karakter vardı gözünü sonradan kapattıydılar kimdi o diye aklıma gelmedi bi türlü :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Emin değilim ama Zoro ve Sanji de sayılabilir belki. Mei Misaki demeye gelmiştim aslında, ilk akla gelen örnek sanırım :D

Zoro nun bandı olduğunu hatırlamıyorum da Sanji bir gözünü saçları ile kapatmıyor muydu :huh: OP izlemeyeli bayağı oldu sonradan gözleri yaralanmış falan olabilir ama :huh:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bir oturuşta 13 tane bulmuşuz iyiymiş :D

13 yine az baya var hatta bir kaçının yüzü aklımda ama isimleri aklıma gelmiyor :D

Zoro ve sanji sayılmaz bence çünkü Sanji'nin saçı gözünü kapatıyor göz bandajı değil aynı şey Zoro içinde geçerli bir gözüne darbe alıp kör olduğu için gözü kapalı ama göz bandajı kullanmıyor açık gözü :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.