Jump to content

HooDeD'in Çizimleri -Kocaaaaman Güncelleme-

HoodeD

Önerilen İletiler

• 2 hafta sonra...
  • Yanıtlar 132
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Eski Konu, eski çizimler: Geçen 2 yıl aradan sonra resim paylaşmaya karar verdim. Çok şey değişti. Artık bir çizim tabletim var ve resim işini ciddi bir hobi olarak yapıyorum. Eskiden paso resi

Bence gayet güzel olmuş özellikle boyasız Hatsune Miku çok hoşuma gitti :) Ellerine sağlık ;)

Ben senin ilk çizimlerini daha çok beğendim , kendine has bir çizgin var.Yani birebir karakterin aynısını yapmaktansa bir yorum katıp karikatürize etmek bana daha zor iş gibi geliyor.Bence kendi karak

• 2 hafta sonra...

Chibi tarzı mı çizmeye çalışıyorsun bilmiyorum ama eğer öyle değilse manga tarzından uzaklaştığını görüyorum yada manga havası vermiyor desem daha doğru olur.

Onun dışında aklındakileri yavaş yavaş çizmeye başladığını görüyorum, bu iyi bir şey ama karakter çizme konusunda kendini geliştirmen gerekiyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

güzel olmuşlar ama daha çalışman gerekiyor :) karakalem çizimlerin daha iyiydi bence :ph34r:

Öyle diyorsanız öyledir. ^_^ Senin çizimler de akıyo gine.Ben yavaştan çekiliyorum buralardan...

Chibi tarzı mı çizmeye çalışıyorsun bilmiyorum ama eğer öyle değilse manga tarzından uzaklaştığını görüyorum yada manga havası vermiyor desem daha doğru olur.

Onun dışında aklındakileri yavaş yavaş çizmeye başladığını görüyorum, bu iyi bir şey ama karakter çizme konusunda kendini geliştirmen gerekiyor.

Doğru, hafiften başka çizim tarzları deniyorum. Hafiften anime ve mangalardan uzaklaştım.Daha çok karikatür tarzına yaklaşıyorum sanırım...Neyse..

Karakter çizim hakkında da elimden geleni yapıyorum ama uygun poz bulması zor biraz. İlgi çekici pozlar çizmem lazım ama benim aklıma ilgi çekici pozlar gelmiyor.Daha çok öylece duruyorlar...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.