Jump to content

HooDeD'in Çizimleri -Kocaaaaman Güncelleme-

HoodeD

Önerilen İletiler

Orantısız dediğin resim bence yaptığın diğer resimlerin yarısından güzel olmuş.Ben sadece cin ali çizebiliyorum.7-8.sınıfta cin ali çizme rekorum vardı.Lakin bir hard bakuman hayranı olduğum için mashiro nun gözünü öyle çizdiğin için seni affedemem :D

Cin Ali çizmekte sanattır. Onun çiziminin zorluğunu sadece çizenler anlar...Hangi resmi çizersen çiz , eğer uğraşırsan güzel olur. Bir örnek:

Mesala adamlar buna uğraşmış :D

Mashiro konusunda senden de özür dilerim.Gözünü düzeltmeye çalışmaya çalışacağım.Tabii zamanım olursa :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 132
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Eski Konu, eski çizimler: Geçen 2 yıl aradan sonra resim paylaşmaya karar verdim. Çok şey değişti. Artık bir çizim tabletim var ve resim işini ciddi bir hobi olarak yapıyorum. Eskiden paso resi

Bence gayet güzel olmuş özellikle boyasız Hatsune Miku çok hoşuma gitti :) Ellerine sağlık ;)

Ben senin ilk çizimlerini daha çok beğendim , kendine has bir çizgin var.Yani birebir karakterin aynısını yapmaktansa bir yorum katıp karikatürize etmek bana daha zor iş gibi geliyor.Bence kendi karak

Sağolun , gerçektende öyle bazen bir dönüp bakıyorum da...

Tavsiyeler için teşekkürler ilk başta. Meast'ın tavsiyesi üzerine :

1-Tonlama'ya sence nasıl çalışmalıyım? Senin izlediğin yol neydi mesela ?

2-Anatomi çalışmaya gerçekten ihtiyacım var , tavsiyeler için sağol.

TTK'nın tavsiyesi için: El çalışmak gerçekten çizeri çok geliştiriyor.Karikatür çizerken yada biryerlere bakmadan çizdiğimde en zorlandığım yerler el ve ayaklar oluyor. Yanlış bir kaç çizgi resmi mahvedebilir gerçektende...

Tonlama genel olarak çizdikçe gelişen bir şey ama ayrı olarak çalışmalar yapabilirsin.

Örnek:

Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çizimlerin bayağı güzel olmuş. Doğrusu kendim de uzun (yada kısa) bir süredir çizim yapıyorum, hala bu kadar iyi çizemiyorum. Senin ilk çizimlerini görünce kendimden utandım biraz, fazlasıyla. Çizmeye devam edersen kendi manganı paylaşman uzak bir hayal olmaz doğrusu. Ve 5. güncellemedeki Rukia'nın dikkat çeken kısmı fazla kadınsı olması (Kon'un onu gördüğünde söylediklerini hatırla).

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çizimlerin bayağı güzel olmuş. Doğrusu kendim de uzun (yada kısa) bir süredir çizim yapıyorum, hala bu kadar iyi çizemiyorum. Senin ilk çizimlerini görünce kendimden utandım biraz, fazlasıyla. Çizmeye devam edersen kendi manganı paylaşman uzak bir hayal olmaz doğrusu. Ve 5. güncellemedeki Rukia'nın dikkat çeken kısmı fazla kadınsı olması (Kon'un onu gördüğünde söylediklerini hatırla).

Uzun zaman dediğin, kaç yıldır çiziyorsun mesela ? Ben galiba 3 yıldır çiziyorum.Bi de utanma,sıkılma olmasın. Herkez çize çize gelişir. Ben günde 4 saat çizim yapıyorum mesela.

Evet,Rukia konusunda haklısın galiba.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Burda çizimi açıp (Yada çizip)sağda mode:Normal yazıyor onu multiply yap.

Resmi ekleyen

Sonra yeni layer aç ve onu asıl çizim olan layer'ın altına taşı. Böylece multiply modu sayesinde çizgileri yutmaz. ( Her yeni layer de bir önce açtığın layerın altına taşı.)

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Hızlıca gör diye çizimi bitirmeden paylaştım. ( Benim gösterdiğim temel şeyler diğer toollar'la daha iyi çalışmalar yapabilirsin. ( Ben zaten 2 gün kullandım.Şuan çizim çalıştığım için renklendirmeye vaktim olmadı, çok iyi bir programdır bence.)

Senin diğer renklendirmelerinde sanırım seçtikten sonra renklendirme yapmışsın. ( Bu programda da var) Seçilmeyen kısımlar da beyazlık oluşmuş onları sonradan boya yoksa kötü gözükür.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.