Jump to content

HooDeD'in Çizimleri -Kocaaaaman Güncelleme-

HoodeD

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 132
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Eski Konu, eski çizimler: Geçen 2 yıl aradan sonra resim paylaşmaya karar verdim. Çok şey değişti. Artık bir çizim tabletim var ve resim işini ciddi bir hobi olarak yapıyorum. Eskiden paso resi

Bence gayet güzel olmuş özellikle boyasız Hatsune Miku çok hoşuma gitti :) Ellerine sağlık ;)

Ben senin ilk çizimlerini daha çok beğendim , kendine has bir çizgin var.Yani birebir karakterin aynısını yapmaktansa bir yorum katıp karikatürize etmek bana daha zor iş gibi geliyor.Bence kendi karak

Son cizimlerin de guzel olmus, ozellikle Beelzebub :)

son çizdiklerin baştakilere göre çok iyiler :) hatsune mikuyu çok güzel çizmişsin kıyafeti falan bide gözleri bitseydi :D

çizimleri çok güzel, çizmeye devam et...

Sağolun, Çizmeye Devammm..!!

Eline sağlık yeni çalışmaların da bayağı güzel olmuşlar.

Tek bir şey var. Rin kagamine'de ki kesikler pek hoşuma gitmedi. Sorunu kalemden veya kağıttan kaynaklanıyor gibi görünüyor.

Rin'i taslak halinde çizdim , diğerlerinin uçlu kalemle sertçe üstünden geçiyordum, bunun geçmedim.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Baya güzel olmuş ellerine sağlık :D Şöyle baştaki resimlere ve sondaki resimlere bakınca baya bir çizimini geliştirdiğin anlaşılıyor :D

Sağolun , gerçektende öyle bazen bir dönüp bakıyorum da...

Çizgilerinin geliştiği bariz belli oluyor başlardaki çizimlerle karşılaştırınca ama tonlamaya ayrı bir çalışmayla geliştirmelisin.

Anatomi de çalışmalısın tabi.

Mashiro çizimindeki çizgileri beğendim. Bol bol el çalış bence şimdilik, bir çizerin tavsiyesiydi el çizmek bir çok açıdan geliştiriyor çizeri

Tavsiyeler için teşekkürler ilk başta. Meast'ın tavsiyesi üzerine :

1-Tonlama'ya sence nasıl çalışmalıyım? Senin izlediğin yol neydi mesela ?

2-Anatomi çalışmaya gerçekten ihtiyacım var , tavsiyeler için sağol.

TTK'nın tavsiyesi için: El çalışmak gerçekten çizeri çok geliştiriyor.Karikatür çizerken yada biryerlere bakmadan çizdiğimde en zorlandığım yerler el ve ayaklar oluyor. Yanlış bir kaç çizgi resmi mahvedebilir gerçektende...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.