Jump to content

HooDeD'in Çizimleri -Kocaaaaman Güncelleme-

HoodeD

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 132
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Eski Konu, eski çizimler: Geçen 2 yıl aradan sonra resim paylaşmaya karar verdim. Çok şey değişti. Artık bir çizim tabletim var ve resim işini ciddi bir hobi olarak yapıyorum. Eskiden paso resi

Bence gayet güzel olmuş özellikle boyasız Hatsune Miku çok hoşuma gitti :) Ellerine sağlık ;)

Ben senin ilk çizimlerini daha çok beğendim , kendine has bir çizgin var.Yani birebir karakterin aynısını yapmaktansa bir yorum katıp karikatürize etmek bana daha zor iş gibi geliyor.Bence kendi karak

Sen bayağı girişimcisin Solitary :)

Doujinshi bölümündeki manganı gördüm. Bence gelişmelisin ama diğerlerinin yaptığı sert ve kırıcı eleştrilere katılmıyorum. Bence

önemli olan oradaki çaban. Bana göre emek verilmiş her çizim değerlidir. Ama forumdaki iyi çizerlerle birleşip bi manga çıkarmakta fena fikir değil hani :rolleyes:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aslında herkez kendisi çıkarmalı rekabet olunca daha iyi çizimler falan yaparız ve çok fena bir şekilde gelişiriz vede bakundaki Jack dergisi gibi bir dergi açtım editörler falan olucak başvuru olursa tabi vede çıkardığımız mangaları anketler yaparak oylatıcaz falan yani bayağa gelişeyce ayrı ayrı mangalar çıkartılırsa belki ilerki zamanlarda birleşip bir mangada çıkarabiliriz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Yeni resimler güzel olmuş :)/> Kafandan karakter uydurmak ise çok zor bir iştir bilirim o kadar uğraşıyon sadece yüzünü yapmak için sonra bir de duruşunu bulmaay çalışıyon filan çok zor iş :D/> karakterler de güzel olmuş :)/> yolun açık olsun :D/>

Sağol teeşekkürler , karakter oluşturma konusunda tamamen haklısın :D

Yenilerde bayağa iyi oluş vede sıralardakileri hocalar görmesin.

Bencede! Ama nedense sıraya ve ya diğer değişik zeminlere çizim yapmak çok hoşuma gidiyo , sıralar, masalar , duvarlar ...

Üzücü olan çizdikten bir süre sonra hepsini siliyorum ...

haha bende lisedeyken sürrealist resimler çizerdim sıraya :D/> bu arada çizimlerin yine çok güzel, özellikle sonuncusu bayağa güzel olmuş bence ^_^/>

Belli olduğu üzere sonuncusunu bakarak çizdim... Farkı olmuş diğerlerinden :D Hepiniz sağolun bu güzel yorumlar için :D :D :rolleyes:

Düzenlenme: Ilithyia tarafından
Üst üste mesaj atmayınız.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.