Jump to content

Tite Kubo’dan Bleach Animesi Açıklaması


Hokage_Minato

Recommended Posts

Kubo Sensei en çok merak edilen soruyu cevapladı.

Bleach dünyanın en çok izlenen animelerinden olduğundan, bittiğinden beri devamı ile ilgili söylentiler bitmek bilmedi. Birbiri ardına çıkan yanlış haberler bazı hayranları heyecanlandırdı. Bunlardan en popüleri ise “Tite Kubo 22 Mart’ta Bleach’in başlayacağını bildirdi” şeklinde çıkan haberdi.

Bu konuyu merak eden bir kullanıcı geçtiğimiz hafta Twitter üzerinden Tite Kubo’ya böyle bir şey yazıp yazmadığını, gerçek olup olmadığını sordu. Bleach’in yaratıcısı şu anda anime ile ilgili bir planlarının olmadığını söyleyerek asılsız dedikodulara son verdi.

Tite Kubo’ya ait olduğu iddia edilen sahte Tweet

Resmi ekleyen

Tite Kubo’nun gerçek Tweet’i ve cevabı

Resmi ekleyen

Aslında Tite Kubo’ya ait olduğu iddia edilen Tweet pek de yeni bir olay değildi. Bundan birkaç ay önce yabancı bir forumda paylaşılan sahte Twitter resmi gerçeği yansıtmadığı için moderatörler tarafından kaldırılmıştı. Ancak o sırada resmi kaydeden kullanıcılar sayesinde haftalar sonra yayıldı.

Şu anda Bleach animesi ile ilgili bir planın olmaması, bundan sonra kesin olarak yapılmayacağı anlamına gelmiyor elbette.

Alıntıdır. : AF

Link to post
Share on other sites

  • Replies 26
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kubo Sensei en çok merak edilen soruyu cevapladı. Bleach dünyanın en çok izlenen animelerinden olduğundan, bittiğinden beri devamı ile ilgili söylentiler bitmek bilmedi. Birbiri ardına çıkan yanlış h

Tüh be o kadar da yaymıştım haberini.. :mellow:

ben mangasını okumuyorum <_< Bilgisayardan manga okumasını sevmiyorum -_- Animesini istiyorum banane banane :D :D

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.