Jump to content

Tite Kubo’dan Bleach Animesi Açıklaması

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 26
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Kubo Sensei en çok merak edilen soruyu cevapladı. Bleach dünyanın en çok izlenen animelerinden olduğundan, bittiğinden beri devamı ile ilgili söylentiler bitmek bilmedi. Birbiri ardına çıkan yanlış h

Tüh be o kadar da yaymıştım haberini.. :mellow:

ben mangasını okumuyorum <_< Bilgisayardan manga okumasını sevmiyorum -_- Animesini istiyorum banane banane :D :D

ben niye çıkmıyo söyleyeyim hacı bu mangaka 200 bölüm civarları bitirmek üzere ayarladı bu mangayı baktı tuttu devam etti hatanın en büyüğünü yaptı tabi her bölümde sçtı hacı bu adam şu an mangası bomboş 19 sayfa 2 cümle var mübarek sadece çizim adam iyi çiziyor hakını yemeyelimde hacı madem tuttu planladığın bitişi erteleyecektin bu bitirdi yeni birşey başlatı. Hikaye olarak OP(bunu kimse geçemez zaten) sonra bu gelir diye düşünüyorum evreni güzel karakterleri güzel arada bir sçıp durdu keşke bir 5 yıl sonra falan yapsaydı hikayesini toparlasaydı böylece mangası 12. kadar düşmez animesi de erken final yapmazdı. Şu aralar mangası nasıl 12. düşünüyorum acaba millet nesini okuyor hala fanboy mu yok piyasa da :D başladık sonu gelsin kafası da çok

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.