Jump to content

Tite Kubo’dan Bleach Animesi Açıklaması

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 26
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Kubo Sensei en çok merak edilen soruyu cevapladı. Bleach dünyanın en çok izlenen animelerinden olduğundan, bittiğinden beri devamı ile ilgili söylentiler bitmek bilmedi. Birbiri ardına çıkan yanlış h

Tüh be o kadar da yaymıştım haberini.. :mellow:

ben mangasını okumuyorum <_< Bilgisayardan manga okumasını sevmiyorum -_- Animesini istiyorum banane banane :D :D

2.sezon animesi hiç olmayacak yani, üzüldüm haberi okuyunca :unsure:

Şu anda Bleach animesi ile ilgili bir planın olmaması, bundan sonra kesin olarak yapılmayacağı anlamına gelmiyor elbette.

Haberde denildiği gibi, hiç olmayacak diye bir şey yok, sadece şimdilik bir plan yok, umudumuzu kaybetmeyelim ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu animenin üzerine anime tanımıyorum.

ben tanıyorum, ismide Shigurui :wub: 1600-1700'ler japonyasında geçen bir samurai hikayesi ve kılıç kullanma sanatının incelikleri...kan,nefret,vahşet,rekabet,cinsellik ;) bleach ile benzerliğide var, bu animeninde devamı yayınlanmadı, sadece manga olarak yayınlandı ve bitirildi, mangasıda ingilizce <_< türkçe bulamadım, artık translate kullanarak ve resimlere bakarak tamamladım ^_^

AMW

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=Kt34F9TDZGw

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Barış cım bu anime gerçek bir samuray :ph34r: hayatı ama bleach biraz daha hayali :blink: bir anime gibi kalıyor.O yüzden ben olsam kıyas yapmazdım :lol: .Orihimeye sinirlenirken :angry: birde baktım sonuna gelmişim. :huh: Bu tip animelerin vazgeçilmez aksesuarları onlar.Neyse fazla uzatmayayım. :lol: :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Barış cım bu anime gerçek bir samuray :ph34r: hayatı ama bleach biraz daha hayali :blink: bir anime gibi kalıyor.O yüzden ben olsam kıyas yapmazdım :lol: .Orihimeye sinirlenirken :angry: birde baktım sonuna gelmişim. :huh: Bu tip animelerin vazgeçilmez aksesuarları onlar.Neyse fazla uzatmayayım. :lol: :lol:

ne kadar gerçeklikten uzaklaşılırsa o kadar inandırıcılığını yitiriyor ve saçmalıyorlar ama :wacko: bu belach'te hiç mi ölen olmaz arkadaş doğru dürüst ve bunların hiç mi cinsel hayatı veya flörtleri olmaz (tabi 18 yaşın altındaki kitleyi hedef seçersen böyle olur) :lol: neyse bu konu uzar :P aynı şeyler Naruto içinde geçerli
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Senin de az dikkatini çekmiş sanırım.Yaş itibari ile izlediğim animeler de o tür flört ve de romantik bir konu olan anime yok.Dediğim gibi o yaştaki çocuklar hep vurdulu kırdılı oyunlar oynarken başka bir şey düşünmesine zaman kalmıyor.O tür animelerde farkında isen izleme rekorları kırıyor.Biraz konu ağır olunca es geçiyor onu.Neyse fazla uzattım sanırım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.