Jump to content

U.P. [FF] (6. Bölüm Nihayet uzun bir aradan sonra gelmişdir :P )

Cold Dewil

Önerilen İletiler

reserved

şu oyun bitsin hemen okuycam çok ilgimi çekti bölüm başlıkları :D

okuduktan sonraki edit: çok güzel devam ediyor, keşke bitene kadar okumasaydım da hepsini bir çırpıda okusaydım dedirtti bana yani çok akıcı ve sürükleyici geldi :D

gereksiz not: ilk kez F.F. okuyorum, aradaki resimleri görünce aklıma küçükken okuduğum Peter Pan kitabı geldi orda da 10 sayfada bir el çizimi resimler vardı. natsukashii !

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 48
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

TÜR: Dedektiflik,Psikolojik,Gerilim,Politik Şimdiden İmla hatalarım varsa görmezden gelin ^_^ İyi okumalar herkese... Ön Bilgi : 1.Bölüm...Ayna Çocuklara yönelen adamı durduracak g

En iyisini yapmanı istediğimden. -_- Yine olsa yine yaparım. ^_^

nası ya adam resmen gleni öldürün dedi :o Allah'ım bi baba nası çocukları arasında seçim yapar ya çok sinirlendim :angry: ama bi yandanda düşününce yapmak zorundaydıda bu seçimi çok gıcık bi durum :(

Bulsam editör direk alırım ama var mı gönüllü olmak isteyen, benim kötü İmla mı düzeltecek ^_^ ?

Hokage_Naruto32...Senin FF yeni şimdi farkettim ben :D Bugün içinde okurum ben onu merak etme ;)

PS:Yorumlar içinde teşekkür ederim ^_^ İlerde daha güzel şeyler olacak ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sen okuyamadan ben sildirdim :D

Okudum çoktan B) Yorum faslına geçmeden sildirmişin ama :P Sadece Dialogla yetinme ama doldur içeriği ;)

Yalnız ben kovulmam istifa ederim ona göre B) maaşı da özelden hallederiz ;)

Yok öyle istifa ederim filan... Ben işveren havasına girdim bile :D

O kadar Yol+Yemek+Sigorta veriyoruz...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4. Bölüm eklenmiştir arkadaşlar...

Flash Back tarzı olduğundan resim eklemedim.Ayrıca AmyGirl sınavları olduğu içinde düzenletmedim.Bölüm sonunda spoiler içine bilgi ekledim...(*) İşaretli yerleri bölüm sonunda ayrıntılı açıklamasını bulabilirsiniz.

İyi okumalar ^_^

Bu arada 5.Bölümde biraz gecikebilir.Pc tamire vereceğimden ne zamana yetişir bilmiyorum...

Halbuki en güzelde 5. bölüm olacaktı ama :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

4. Bölüm eklenmiştir arkadaşlar...

Flash Back tarzı olduğundan resim eklemedim.Ayrıca AmyGirl sınavları olduğu içinde düzenletmedim.Bölüm sonunda spoiler içine bilgi ekledim...(*) İşaretli yerleri bölüm sonunda ayrıntılı açıklamasını bulabilirsiniz.

İyi okumalar ^_^

Bu arada 5.Bölümde biraz gecikebilir.Pc tamire vereceğimden ne zamana yetişir bilmiyorum...

Halbuki en güzelde 5. bölüm olacaktı ama :ph34r:

Flashback ayrı mekanlarda ayrı zamanlarda... Güzel gidiyor ama son flashback yarım bırakılmış gibi geldi sanki 5. bölüm de flashback olacak gibi yani en azından insan öyle bir bekleyişe giriyor :D

Ps: Bu bölümde yardımcı olamadım ama diğer bölümlerde inşallah olacağım :D Gerçi pek de bana ihtiyaç yok gibi :huh: :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.