Jump to content

U.P. [FF] (6. Bölüm Nihayet uzun bir aradan sonra gelmişdir :P )

Cold Dewil

Önerilen İletiler

Dostum yeni bitirebildim, çoook güzel olmuş. :) Zaten imla hatası, anlatım bozukluğu falan hiç yok, birde resim eklemişsin keyifle okudum. Denemelerden sonra kafam rahatlasın diye okudum, ama anlatım o kadar derindi ki ters etki yarattı. (Sonuç:Anladım :))

Devamını çıkarırsan okurum ne diyim. ^^ 

Herhalde eleştirebileceğim tek yer "- " yerine belli yerlerde "quot" yazıyor. bu "quotation"dan geldiği için sıkıntı olmadı bana. 

Bir de tam yerinde bırakmış insan devam eder

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 48
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

TÜR: Dedektiflik,Psikolojik,Gerilim,Politik Şimdiden İmla hatalarım varsa görmezden gelin ^_^ İyi okumalar herkese... Ön Bilgi : 1.Bölüm...Ayna Çocuklara yönelen adamı durduracak g

En iyisini yapmanı istediğimden. -_- Yine olsa yine yaparım. ^_^

nası ya adam resmen gleni öldürün dedi :o Allah'ım bi baba nası çocukları arasında seçim yapar ya çok sinirlendim :angry: ama bi yandanda düşününce yapmak zorundaydıda bu seçimi çok gıcık bi durum :(

Dostum yeni bitirebildim, çoook güzel olmuş. :) Zaten imla hatası, anlatım bozukluğu falan hiç yok, birde resim eklemişsin keyifle okudum. Denemelerden sonra kafam rahatlasın diye okudum, ama anlatım o kadar derindi ki ters etki yarattı. (Sonuç:Anladım :))

Devamını çıkarırsan okurum ne diyim. ^^ 

Herhalde eleştirebileceğim tek yer "- " yerine belli yerlerde "quot" yazıyor. bu "quotation"dan geldiği için sıkıntı olmadı bana. 

Teşekkürler ^_^

İmla konusunda "Amygirl" çok uğraşdı garibim :P

Beğenmene sevindim.Bir ara forumun kasma problemi olduğundan mı nedir o quot yazıları çok çıkıyordu.Şahsen bende bir süre sonra ellemedim üşendiğimden öyle kalsın istedim ^_^ Olumlu ve güzel yorumun için teşekkürler :)

Bir de tam yerinde bırakmış insan devam eder

Yakın zamanda devamını getirme planım var :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Teşekkürler ^_^

İmla konusunda "Amygirl" çok uğraşdı garibim :P

Beğenmene sevindim.Bir ara forumun kasma problemi olduğundan mı nedir o quot yazıları çok çıkıyordu.Şahsen bende bir süre sonra ellemedim üşendiğimden öyle kalsın istedim ^_^ Olumlu ve güzel yorumun için teşekkürler :)

Yakın zamanda devamını getirme planım var :ph34r:

Cevabımı şu alıntıyla vereceğim

Teşekkürler ^_^ Bende geçen dönem başlamışdım ama sınavlar falan olunca unuttum :ph34r: Tekrar devam etmek gerek :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

valla ne diye bilirim bir acaminin yorumları olarak şun ları söyliye bilirim hikaye gerçekten çok sürükleyici  özelllikle gerçek dünyada geçyor olması okuyucuyu adapte etmeyi daha kolaylaştırıyor onun dışında konu ilgii çekici ben zaten dedektiflik hikayelerini çok severim  özellikle ilerde zekice planlar akılyürütmeler ve  hileler görmeyi merakla bekliyorum son oalrak galen  demek hmm  ölen kim hmm aklımda bir çok soru var ama bu tarz sorular hikayeyi okuma istediğimi arttırıyor sadece :D  eline sağlık sonraki bölümleri  bekliyorum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.