Jump to content

Mirai Nikki'ye Yeni Manga ve OVA

Sourléd

Önerilen İletiler

Yanlış haber yayınlamayın. Redial serisinin uzunluğu henüz bilinmemekte. Eğer gerçekten uzun olursa 2. Sezon çıkabilir, 6 bölüm bile olsada. Ayrıca o Gasai-chan'a Psikopat diyenler çıkışta gelsin :angry:

Yanliş haber derken? Uzunluğu belirtilmemiş zaten. Temmuz ayinda Manganin ilk cildi çikacaği belirtilmiş, bunun yaninda 25 dakikalik bir ova olduğu.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 23
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime veya mangasından çok yandere ana karakteri Gasai Yuno ile gündeme oturan Mirai Nikki’ye serinin mangakası Sakae Esuno‘dan tek ciltlik yeni bir manga çıkartılacak. Bu mangayla birlikte animenin O

Yanliş haber derken? Uzunluğu belirtilmemiş zaten. Temmuz ayinda Manganin ilk cildi çikacaği belirtilmiş, bunun yaninda 25 dakikalik bir ova olduğu.

OVA olacağı kesin değil işte. 1. Ciltten sonra eğer devam ederse OVA değil 2. Sezon olucak, sadece 1 cilt olsa bile OVA olacağı kesin değil. Kimse bir OVA'dan bahsetmedi resmi olarak.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Oha Temmuz mu? Daha çoook var ama :(

Ayrıca, Minene yoksa izlemem. Buradan mangaka'ya sesleniyorum: Minene istiyorum. Uryuu Minene. Ve Nishjima ve ikisinin bebekleri. Evet.

Bir de olabildiğince az Yukkii olabildiğince çok Gasai.

+192308019831902

minene olsun !!! 1. sezondan bağımsız bi 2. sezon bile olsa minene istiyorum araya biyere sokuştursunlar işte :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

fff duyduğum anda felç yaaa zaten o anime yi bitirdiğimde psikolojik sorunlarım oldu telefona günlük tuttum fff ben şuan çıkmadı farz ediyorum ama nikki ye sonra tam olarak ne oldu onu merak ediyorum doğrusu izlerken yuno nun çıktığı sahneleri kapatcam o neydi ya kız psikopattı ya resmen :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: ben kaçar panpalar ;) :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

fff duyduğum anda felç yaaa zaten o anime yi bitirdiğimde psikolojik sorunlarım oldu telefona günlük tuttum fff ben şuan çıkmadı farz ediyorum ama nikki ye sonra tam olarak ne oldu onu merak ediyorum doğrusu izlerken yuno nun çıktığı sahneleri kapatcam o neydi ya kız psikopattı ya resmen :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: ben kaçar panpalar ;) :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r:

Mangasını oku sonunda ne olduğu tam açıklanıyor(animede ki gibi bitmiyor sonu daha güzel) ve eğer Uryuu Minene'yi merak ediyorsan onun geçmişiyle ilgili olan "Mirai Nikki Mosaic" diye ayrı bi manga var onuda okuyabilirsin.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.