Jump to content

Vampire Knight Final Tarihi

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

Vampire Knight sona eriyor.

Resmi ekleyen

Matsuri Hino’nun popüler mangası Vampire Knight yakında sona eriyor. Serinin finalinin 24 Mayıs’ta gerçekleşeceği bildirildi. Manganın 2008′de yapılan anime adaptasyonu da bazı kesimler tarafından çok eleştirildiyse de büyük bir hayran kitlesine sahip olmuştu. Manganın bitmesiyle beraber animesinin hayranlarına umut ışığı doğmuş olacak. Ancak belirtmek lazım ki ille de animesi gelecek diye bir şey yok.

Sizce Vampire Knight’a yeni sezon gelir mi?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 28
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Vampire Knight sona eriyor. Matsuri Hino’nun popüler mangası Vampire Knight yakında sona eriyor. Serinin finalinin 24 Mayıs’ta gerçekleşeceği bildirildi. Manganın 2008′de yapılan anime adaptasyonu

Bana göre gelmese de olur -_- Çok büyük bir hayran kitlesi var ama beni sarmamıştı anime çizimi ve konusu güzel ama çok fazla üçüncü şahıs var animede... Karakter olarak da ön plana çıkan bir tek Zer

Zero için mutlu sonla bitmesini isterim :)

bence gelir. hatta mangası mayısta bitiyorsa büyük ihtimal sonbaharda yayınlanır gibi geliyor bana. animesi bayağı tuttu diye biliyorum, hem türk sitelerinde hem yabancı sitelerde izlenme sayısı gayet yüksek 2 sezonun da.

bayağı tutmadıysa da en azından bilinen bir fikr-i mülk, adamlar kaçırmaz bu fırsatı bence :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Bana göre gelmese de olur -_-

Çok büyük bir hayran kitlesi var ama beni sarmamıştı anime çizimi ve konusu güzel ama çok fazla üçüncü şahıs var animede... Karakter olarak da ön plana çıkan bir tek Zero var... Ben seriyi bitireli 3 yıl oluyor ve hatırladığım aklıma kazınmış tek karakter o... Vampir animesi olunca insan daha çok aksiyon bekliyor beni pek tatmin etmemişti doğrusu...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok büyük bir hayran kitlesi var ama beni sarmamıştı anime çizimi ve konusu güzel ama çok fazla üçüncü şahıs var animede... Karakter olarak da ön plana çıkan bir tek Zero var... Ben seriyi bitireli 3 yıl oluyor ve hatırladığım aklıma kazınmış tek karakter o... Vampir animesi olunca insan daha çok aksiyon bekliyor beni pek tatmin etmemişti doğrusu...

+1

ama çıkartırlar heralde, ben de bir umut belki bu kez aksiyon falan olur yuuki de bu kez biraz daha farklı olur(kız vampir oldu sonuçta) diye izlerim. yapcak bişey yok, böyle popüler seriler niye popüler olmuş diye merağımdan izliyorum galiba :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir RoseOfHeaveN

Zero için mutlu sonla bitmesini isterim :)

90 bölüme kadar geldim hala Zero mutlu olduğu sahneleri göremedim :unsure: Animesini çok severek izledim ama mangasını okuyunca Yuki'nin nasıl biri olduğu çok belli oldu soğudum artık <_<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eh bitsin artık, animeyi bekliyoruz. -_-

Katılıyorum. Bir sürü kişi vardı başka olaylar da olmuştu ama -ben izleyeli 2 yıl mı oluyor 1,5 mu emin değilim- ben sadece Kaname, Zero ve Yuki'yi hatırlıyorum. Olaylar da çok net değil. Bir de unutamayacağım openingi var akaku akaku akaku.. Ehm sustum. :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gelsin gelsin çeviriyim yha. Devamını gelmesini beklediğim animelerin başında yer alanlardan birisi VK . Yine de mangasının yerini tutmuyor anime. Umarım devamı gelir. Mangasının bitmesi gerekiyordu zaten. Gereksiz yere uzatmadığı için Mangaka mıza teşekkürü bor bilirim. ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Eh bitsin artık, animeyi bekliyoruz. -_-

Katılıyorum. Bir sürü kişi vardı başka olaylar da olmuştu ama -ben izleyeli 2 yıl mı oluyor 1,5 mu emin değilim- ben sadece Kaname, Zero ve Yuki'yi hatırlıyorum. Olaylar da çok net değil. Bir de unutamayacağım openingi var akaku akaku akaku.. Ehm sustum. :ph34r:

Akaku akaku akaku :D :D iyi güldürdün yerim seni :wub: :wub:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.