Jump to content

En Beğendiğiniz Anime Finalleri

kawaii kereste

Önerilen İletiler

Merak ettim de hangi animeleri finalleri en çok beğenilmiş :D Anime izlerken finale çok önem veririm ben, çoğu kişi de öyledir heralde. Bişeyler yarım kalınca(High School of the Dead'deki gibi) olmuyor bişeyler oturmuyor yerine bende, o yüzden bu başlığı açtım ileride anime izlerken buradaki yorumlara da dikkat edicem, bi taşla iki kuş :D İzlediklerim arasında benim favorilerim: Code Geass Tasogare Otome x Amnesia aralarında tercih yapamadım, hepsi çok iyiydi. edit: spoiler vermezsek iyi olur, başlıkta spoiler uyarısı yok, boşuna azar yemek istemiyorum : :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 95
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

[spoiler]C.C.'nin pala bıyıkları[/spoiler] bu şekilde veya Görsel Editör'de Yazı Tipi'nin solundaki butondan spoiler'ı seçip yapabilirsin.

Merak ettim de hangi animeleri finalleri en çok beğenilmiş :D Anime izlerken finale çok önem veririm ben, çoğu kişi de öyledir heralde. Bişeyler yarım kalınca(High School of the Dead'deki gibi) olmuyo

bence kuroshitsuji nin sonu iyiydi, bide anotherınki bayağı şaşırtıcıydı :D

• Forum Admin

Kuroshitsuji'nin finali beni çok şaşırtmıştı :huh: tabi ikinci sezondan bahsediyorum :D hoşuma gitmişti finali

Code Geass'in finali de iyiydi.

Sonra bakalım başkaaa GTO'nun finali de kendisi gibi bombaydı :D bence her animeseverin izlemesi gereken bir seri :wub:

En sevdiğim son bölüm Lovely Complex'indir ama :D arada açar gülmek için izlerim :D

Ano Hana'nın da son bölümü güzeldi... Ağlamak için birebir :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mirai Nikki'nin.

Aha şimdi millet beni taşlayacak. Ama gerçekten muhteşemdi, kesinlikle zirvede bırakılmıştı!

Üstelik Yukkii'nin o en son mutsuz Yuno'suz ifadesi var ya, ah bitirdi o beni. O kadar iyi yansıtmışlar ki!

Hala benimle aynı fikirde değilseniz, ben o animeyi sabahlayarak bitirdim, sabah olduğunda anime tam bitmişti. Nasıl bir kafadaydım anlayın. Ama sonradan bir daha izledim hala çok güzel geliyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mirai Nikki'nin.

Aha şimdi millet beni taşlayacak. Ama gerçekten muhteşemdi, kesinlikle zirvede bırakılmıştı!

Üstelik Yukkii'nin o en son mutsuz Yuno'suz ifadesi var ya, ah bitirdi o beni. O kadar iyi yansıtmışlar ki!

Hala benimle aynı fikirde değilseniz, ben o animeyi sabahlayarak bitirdim, sabah olduğunda anime tam bitmişti. Nasıl bir kafadaydım anlayın. Ama sonradan bir daha izledim hala çok güzel geliyor.

aynen onun sonuda ilginçti ama braz yarımdı yaa sanki...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mirai Nikki'nin.

ben de aynı şekilde sabahlayarak bitirdiydim, çok sarmıştı :D finali de güzeldi aynen ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Code Geass

Guilty Crown :unsure:

High School DxD B) (gerçi devam edicek ama olsun :P )

Naruto'nun finali bide hoşuma gitmişti :)

Edit:

Code Geass

Guilty Crown :unsure:

High School DxD B) (gerçi devam edicek ama olsun :P )

Naruto'nun finali bide hoşuma gitmişti :)

Düzenlenme: toprakezgi tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.