Jump to content

En Beğendiğiniz Anime Finalleri

kawaii kereste

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 95
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

[spoiler]C.C.'nin pala bıyıkları[/spoiler] bu şekilde veya Görsel Editör'de Yazı Tipi'nin solundaki butondan spoiler'ı seçip yapabilirsin.

Merak ettim de hangi animeleri finalleri en çok beğenilmiş :D Anime izlerken finale çok önem veririm ben, çoğu kişi de öyledir heralde. Bişeyler yarım kalınca(High School of the Dead'deki gibi) olmuyo

bence kuroshitsuji nin sonu iyiydi, bide anotherınki bayağı şaşırtıcıydı :D

çoğu kişi code geass yazmış sonu senaryo olarak güzeldi ama ama :( 2 saat yorganın altında ağlamıştım :( onayladığım bi anime bitirme şekline hiç uymuyodu :angry:

Ino x Boku ss in sonu hoşuma gitmişti benim :) nedense başkada yok hoşuma giden :mellow:

Code Geass'in finali biraz alışılmadık olduğu için çok hoşuma gitmişti, spoiler vermiyim diye kasıyorum biraz mecazi anlatıcam, önce mutsuz gibi ama sonra o olayın mutlu sonuçlarını falan gösteriyor, dünya>1 kişi gibi bi olay var(bi de yayınlanmayan finali var izlemişsindir heralde). ne biliyim Code Geass benim için animede mükemmellik ama kişiden kişiye değişir tabi beğenip beğenmeme olayı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.