Jump to content

One Piece hakında düşünceleriniz

Kartalyegt

Önerilen İletiler

Arkadaşım sanane ? Beğenmediysem beğenmemişimdir seni geren ne bu durumda ? Luffy karakterini sevmedim zorla mı seveyim ? İlk bölümü beğenmediysem zorla mı izleyeyim?150 ye kadar asıl hikayenin gelmesini mi bekleyeceğim ? Unutma ki herkesin zevki farklıdır sen beğendin diye bende beğenecek değilim.Artı olarak senin saygın benim şu kadar bile umrumda değil, çok bilmiş gibi yorum atmayı bırakıp artık büyüyün one piece adlı animeyi beğenmek zorunda değilim konusunu sevmedim var mı itirazı olan ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 76
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

şikayetin genel olarak çizimler şöyle açıklayayım ben bir çizerim bu arada manga olarak söylüyorum one piece en iyi çizime sahip mangalardan biridir japonya 2 yıllık eğitim veren anime okulu var one

Karışmayayım karışmayayım diyorum ama yine duramadım kahretsin.One Piece "Karakterleri En Sağlam Anime" ödülünü aldı da haberim mi yok ya? Eğer ödül almadıysa bu kişisel bir görüştür ve kişisel görüşl

Ben de "bence" demen gerektiğini söyledim zaten, yoksa OP izlemedim tanımam etmem ne laf edeyim?Ödül alması ve senin aldığı ödülü bulup bana cevap olarak vermen çook hoşuma gitti. Ama şunu da söylemel

Arkadaşım sanane ? Beğenmediysem beğenmemişimdir seni geren ne bu durumda ? Luffy karakterini sevmedim zorla mı seveyim ? İlk bölümü beğenmediysem zorla mı izleyeyim?150 ye kadar asıl hikayenin gelmesini mi bekleyeceğim ? Unutma ki herkesin zevki farklıdır sen beğendin diye bende beğenecek değilim.Artı olarak senin saygın benim şu kadar bile umrumda değil, çok bilmiş gibi yorum atmayı bırakıp artık büyüyün one piece adlı animeyi beğenmek zorunda değilim konusunu sevmedim var mı itirazı olan ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mesajımı okumadın heralde Luffy'nin tipini beğenmedim bu benim izlememem için yeterli bir nedendir luffy ana karakter değil mi ?Tekrar söylüyorum senin saygın hiç umrumda değil kimsenin saygısını kazanmayada çalışmıyorum unutma ki saygı mecburiyettendir.İlk önce yazdığım mesajı doğru düzgün oku orada luffy diye yazmışım zaten hala hangi karakter diyorsun.Hitap konusuna gelince karşımdaki kişinin hitap tarzı nasılsa benimde öyle olur.Geçmiş mesajlarıma bak kaç kişiyle böyle konuşmuşum?
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mesajımı okumadın heralde Luffy'nin tipini beğenmedim bu benim izlememem için yeterli bir nedendir luffy ana karakter değil mi ?Tekrar söylüyorum senin saygın hiç umrumda değil kimsenin saygısını kazanmayada çalışmıyorum unutma ki saygı mecburiyettendir.İlk önce yazdığım mesajı doğru düzgün oku orada luffy diye yazmışım zaten hala hangi karakter diyorsun.Hitap konusuna gelince karşımdaki kişinin hitap tarzı nasılsa benimde öyle olur.Geçmiş mesajlarıma bak kaç kişiyle böyle konuşmuşum?

Ana karakterin nesini sevmedin peki?
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Karakterleri en sağlam olan animedir.

Karışmayayım karışmayayım diyorum ama yine duramadım kahretsin.

One Piece "Karakterleri En Sağlam Anime" ödülünü aldı da haberim mi yok ya?

Eğer ödül almadıysa bu kişisel bir görüştür ve kişisel görüşler "kişisel olduğundan" "kişiden kişiye" değişir. Bu yüzden söylediğin şey tamamen mantıksız.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Narutonun kitlesine hakaret ediyorlar bide..One piece 18 yaş üstüymüş..Çoğu egoist idiotlar.Zevk meselesini kişiselliği bile anlamayanların Narutoya hakaret etme hakkı yok. :angry:/> Birde kendilerini haklı çıkarmak için bir taraflarını yırtıyorlar..

Bir şey demiyecektim ama. Egoist aptalar derken dikatli olmasın. Zevk meselesi yok burada bir animeyi ilk bölümden anlaman imkansızdır. OP'u ilk bölüm de anlamak imkansızdır. Narutoya da hakaret etmedik neden geldin konusunu açtın ki şimdi?

Haklı çıkarmak için uğraşmıyorum. Soru basit luffyi sevmedin peki neden? luffynin nesini sevmedin?

Buraya gelip op'u bir bölüm izledim çizimler çocuksu geldi,karakterlerini sevmedim diyorsun. Sonra ben karakterlerini değil luffy karakterini sevmiyorum diyorsun. Çizim konusun hiç açmıyorum zaten o zevktir. Soru basit Luffy'i sevmedin peki neden?

edit=witch karakter sağlamlığı nedir?

bir karakterin iradesi ve kararlılığı sağlamlıktır. Orada hata yapmışım bence demeliydim. Çoğunluk olarak opun karakterleri sağlam görüldüğünden(opta ve diğer animelerde güncel olanlar tarafından)karakterleri sağlamdır diyorum

One piece te güncel isen demek istediğimi az çok anlardın.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir şey demiyecektim ama. Egoist aptalar derken dikatli olmasın. Zevk meselesi yok burada bir animeyi ilk bölümden anlaman imkansızdır. OP'u ilk bölüm de anlamak imkansızdır. Narutoya da hakaret etmedik neden geldin konusunu açtın ki şimdi?

Haklı çıkarmak için uğraşmıyorum. Soru basit luffyi sevmedin peki neden? luffynin nesini sevmedin?

Buraya gelip op'u bir bölüm izledim çizimler çocuksu geldi,karakterlerini sevmedim diyorsun. Sonra ben karakterlerini değil luffy karakterini sevmiyorum diyorsun. Çizim konusun hiç açmıyorum zaten o zevktir. Soru basit Luffy'i sevmedin peki neden?

edit=witch karakter sağlamlığı nedir?

bir karakterin iradesi ve kararlılığı sağlamlıktır. Orada hata yapmışım bence demeliydim. Çoğunluk olarak opun karakterleri sağlam görüldüğünden(opta ve diğer animelerde güncel olanlar tarafından)karakterleri sağlamdır diyorum

One piece te güncel isen demek istediğimi az çok anlardın.

güncel değilim yaklaşık 40 bölümüm var bıraktım anime ilerlesin diye bunun yanı sıra neyin sağlamlığından bahsediyorsun ? kararlık mı? irade mi? bana bunların olmayan bir anime göster. her animede vardır one piece özel değil one piece en sağlam diyemezsin. örnek veriyim bleach adam ailesini ve arkadaşlarını kormak için kimlere kafa tuttu ölmek üzere olsa ve ölse bile. naruto hokage olup herkese kendini kanıtlayacaktı kanıtladı sırada hokagelik var o da savaştan sonra ve bunun gibi her shounen serisinde olan bir şeyken en sağlam diyemezsin. bıktım ulan şu one piece iyi diğerleri ıyk diyenlerden ne tür ergenlik lan bu? birde gelirler narutonun yaş kitlesi -18 o ergen animesi derler ulan Türkiye de anime izleme yaş oranı kaçta ergen animesi 18- deme hakkına sahipsiniz ? Türkiye de anime izleme yaşı 9+ dır adam animezde görür başlar ilki naruto olur one piece gösterilmediğinden op değil gösterilse op olurdu. bunun yanında op 2000 li yıllardan önce başladı bir zahmet biraz büyük olsun ha büyük diye bu tüm Dünya da büyük anlamına gelmez Türkiye de hangi anime olursa olsun -18 dir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.