Jump to content

One Piece hakında düşünceleriniz

Kartalyegt

Önerilen İletiler

gintama izliyorum ilk 20 bölümü sıkıcı sonra aşırı komik neyse konu one piece

arc uzunluğu benimde şikayetim cold dewil çizimlere önem vermiyorum desende doğru bir tespit yapmışsın narutonun mangası çizim olarak baştan sağmadır çizimleri kolaydır çizimlerini yaparken ainme çizim olarak başlangıç olarak naruto tavsiye ederim bu arada anime ölçüleri vardır ayrıntıya girmeyeceğim naruto ölçü olarak basit birimleri kulanır luffy çizmek 3-4 satimi alırken(tam bir vücut) naruto çizim yarım saat 1 saat sürer animesinin güzel olmasının nedeni animetörlerin çok kaliteli olması sayısız ödül aldı zaten animöterler zaten bu kaliteye güvenerek bu kadar fiil yapıyorlar ben animeye death note ile başladım katılıyorum shoenen bir seri kesinlikle izlenmemeli shoenen ile yatan shoenen ile kalkar efsane o kadar anime varken onları izleyin sonra şimdi bu diyeceğime kızanlar çıkacak ama Naruto izleyicisini en çok kidz anime ve animez den alıyor hatta konu açmak lazım animeyi nerden öğrendiniz diye

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 76
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

şikayetin genel olarak çizimler şöyle açıklayayım ben bir çizerim bu arada manga olarak söylüyorum one piece en iyi çizime sahip mangalardan biridir japonya 2 yıllık eğitim veren anime okulu var one

Karışmayayım karışmayayım diyorum ama yine duramadım kahretsin.One Piece "Karakterleri En Sağlam Anime" ödülünü aldı da haberim mi yok ya? Eğer ödül almadıysa bu kişisel bir görüştür ve kişisel görüşl

Ben de "bence" demen gerektiğini söyledim zaten, yoksa OP izlemedim tanımam etmem ne laf edeyim?Ödül alması ve senin aldığı ödülü bulup bana cevap olarak vermen çook hoşuma gitti. Ama şunu da söylemel

Animez izleyen mi var yahu,nereden atıyorsun oradan geldiklerini. -_-

Bir anime izliyorsam o animenin bana bir şeyler hissettirmesi lazım.Gintama bana gerek komediyi ve gerek dramı hissettirdi,bu yüzden çok içimden bağlandım o animeye.Ne zaman moralim bozulsa açar izlerim,neşem yerime gelir.Hele narutonun kardeşlik bağları çok iyi yansıtılmış,naruto ve sasuke arasındaki o ince ve acı dolu bağ zaten beni benden alıyor.Gerek karakterleri ve en sevilen karakterlerin ölümüylede insan yıkılabiliyor..Ben bir şey hissetmiyorsam eğer izleyemem.Bleachta heyecanı hissettim,aksiyonu..Ancak one piece zevkler farklıdır tartışılmaz bana hiç bir şey hissettirmedi.Benim one pieceyi izleyebilmek için ne kadar uğraştığımı bilemezsin..Ancak yok,bana bir heyecan vermiyordu,ileriki bölümü açarken kesin şöyle olacak böyle olacak diye hayalde kurup evin etrafında dolaşıp kyaaaa diye bağırtmıyordu .(yaşanmıştır :D) Bana boa hancock bölümlerinde sevgiyi,aceli ölümlerinde dramı ve 2 yıllık ara arcındada heyecanı ve aksiyonu hissettirdi.(dönüşümüz muhteşem olacak icabı :D ) Ancak diğer bölümlerde olmadı bu maalesef.Zevkler ve renkler farklıdır tartışılmaz ne diyebilirim ki..Bana en çok hissettiren anime gintama ve narutodur.Skip beatla yamato nadeshiko shichi henge bide..Birde hunter x hunter 2011 aaa yeter bu liste uzar gider.Birde amnesia vardı amma ( susayım artık ) Anotheride unutmayalım bana gerilimi ve korkuyu gayet iyi hissettirdi.Eee ! Yeter tamam ancak one piecede bunlardan hiç birini hissetmedim.Tabi boa hancocklu bölümlerde koridorun etrafında kyaaah diye amele gibi sasuke hayranı gibi koşuşturduğum vardır -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hmmmm one piece hangi bölümleri izledin zevkin ilginç gintamayı ben de sevsemde OP bölümlerine 1 20-50 110 izlemişsin hisi verdi diğer konuda sorduğum sorluarın 1i dışında hiçbirini cevaplayamadın bana biraz garip geldi bu durum op duygu bakımından bana birşey hisetirmedi diyen nadir insanlardansın duygu bakımından en iyisini kuşkusuz op veriyor çünkü(bak yanlış anlama somut olarak söylüyorum)

en iyisi sen hangi bölümleri izlediğini söyle ona göre birşeyler diyelim böyle olmayacak çünkü arc adlarını biliyorsundur herhalde şu arctan şu kadar izledim dersen daha iyi olur

gerçekten anlayamadım çünkü seni dünyanın toplamda en çok satan serisi olan one piece böyle demen insanın beynini bulandırıyor acaba gerçekten izledi mi diye sende bir düşün sorduğum sorular basit olmasına rağmen cevaplayamadın ama ilginçtir ki son bölümler hakında bilgilisin yani internete bol bol tartışılan her insanın bulup öğreniceği şeyler

ne diyeyim oda gerçekten haklıymış benim serim çocuklara hitap etmiyor derken

11 years old

one piece ırkçılığa dostluğa ayrımcılığa soylu köylü varoş kavramlarına insanların anlayışına hayal kurmanın önemini dış görünüşün önemli olmadığına ön yargının saçmalığına inanç kavramının temelini çok iyi anlatan bir seri ama bu kavramlar belirli bir olgunluk gerektirebiliyor bundan sevmedin galiba sen yanlış anlama

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Son bölümde yeni bir arc olduğu için bu arc nasıl diye merak edip izledim ancak çok hoşuma gitmedi.Ben öyle bir yerden bir yere kadar izlemedim,bir kaç arc izledim.Balık adam arcını yarım yamalak izledim,boa hancock ile grand line arc ace li bölümler 2 yıllık ara arc vs. vs..

Yani ben arcların hepsine tek tek baktım beğenmediğim arcları izlemedim.Hoşuma gidenleri seyrettim,ben one piecede her zaman arclara dikkat ederim hoşuma giderse tek günde o arc 50 bölümde olsa izlerim :D Eğer his derken hayal ve arkadaşlık diyorsan onu bana naruto law of ueki gibi animeler fazlasıyla verdiği için farklı şeyler hissetmek istiyorum,yoksa bayıyor .

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yazdığım cevap gitmemiş bu yüzden işkence gibi tekrar yazıyorum! Bir de alıntı yapmadım ama anlarsınız.

Birincisi One Piece'in çizimleri ne kadar iyi mükemmel olursa olsun ne kadar emek verilmiş profesyonellik ya da bilmem ne barındırıyor olursa olsun ben beğenmediğim sürece bir değeri yok. Zira onu ben izliyorsam benim hoşlanmam gerekir. Bir örnekle açıklayayım millet tutturdu bir Galaxy SIII diye herkesin dilinde e bende de alacak kadar para var ama alıyor muyum? Hayır. Niye? Çünkü beğenmiyorum. Ne kadar kaliteli fonksiyonlu ya da pahalı olduğu umruma gelmiyor toplumun değer yargılarına göre hareket etmek aptalca.

İkincisi pek uzun süredir anime izlemediğim doğru ama shounen shounen'dir. Hatta bu sadece shounen için geçerli değil izlediğim her şey klişe gidiyor. Ya konunun çok ilginç olması lazım ya da bir karakteri çok çok sevmem lazım ki o animeye başlayabileyim.

Üçüncüsü abi ben manga okuyamıyorum. Ondan mangasını 6.999.999.999 kişi alsa da umurum değil. Ben manga okuyamıyorum satış rakamı beni ilgilendirmez.

Dördüncüsü Naruto final yapıp başka bir seriye başlamamıştır. Dediğim gibi yanlış hatırlamıyorsam Naruto ve Shippuuden arasında her zaman olduğu gibi 1 hafta vardı sadece bir timeskip giriyor falan filan... Yanlışım varsa düzeltin emin değilim.

Beşincisi hayla değil hala.

Altıncısı One Piece'i övmek için Naruto'yu batırman OP'i yüceltmez. Aksine iddianı zayıflatır ve benim gibi o animeyi izleme planı olan insanları soğutur.

Yedincisi bu çok uzun bir liste oldu.

Ve sekizinci olarak Naruto o kadar çok filler verildiği halde bu kadar delice izleniyorsa bu çok iyi olduğu anlamına gelmez mi?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

en son ekleme yaptım onu da oku bence üsteki yazımda serinini ne amacı gütüğünü anlamamışsın bütün arclar birbirleri ile bağlantılı neyse yaşına veriyorum bunu bence artık op izleme böyle bir seriyie başından kolundan bacağından izleyerek heba etmişsin neyse yaşın gereği beyinin sürekli yeni bilgiler için resetleniyor gibi birşey olucak zaten büyüyünce izlersin artık

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

naruto final yapıp 2. seriye başlamıştır senin sandığın gibi 1 hafta yoktur ilk seri de aşırı fiiler final yapmak zorunda kalınmıştır bir dönem geçtikten sonra yani yarı yıl 2 .seri başlamıştır.

op konu olarak en geniş evrene sahip bu su götürmez bir gerçek binlerce karaktere sahip fiileri olduğu halde bu kadar çok izleniyor olması onun iyi olduğunu kanıtlamaz reyting 13-18 yaş arası dediğim gibi ve feci para kazanıyorlar onun için uzatıkça uzatıyorlar seriyi one piece yaş kitlesini söyledim zaten kaç bölüm izlediğini bilmiyorum kitap okumuşsundur belki yüzükler efendisinin ilk kitabı çok sıkıcıdır tanıtım da tanıtım bunun nedeni evreninin çok geniş olması dır. Aynı şekilde tanıtım bölümleri ana tayfanın toplanması falan ilk bölümler sıkıcıdır istediğin birine sora bilirsini hem narutoda hemde opta güncel olan kimse naruto optan iyi demez op'u över emin ol op'u izlersen kafanı taşlara vurursun nasıl bunu izlemedim diye örnek ben ilk animem death note dur kısa serileri severim naruto izlemek istedim ama 8 yılık bir animeci abim var izlemediği anime yok maşallah naruto izlememi tavsiye etmedi OP'a başladım bende onun tavsiyesiyle 2 kere bıraktım herhalde op'u sıkıcı geldiği için bir arc'ı çok uzun sürüyor ciddi ciddi bunun nedeni 60da olan olayın 400de aslı çıkmasıdır yani bazı olaylar ilerde olucak olayların habercisi olduğundan tanıtım yaparlar fiil olarak fiileri en az olan animedir. film tanıtımı ve 3 bölümlük fiilere sahiptir veya half fiil diye adlandırdığımız konuya dahil ama uzun uzun anlatılan şeyler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

:D yanlış anlamışsın mesela bir şiir vardı bulunca yazarım yaşa göre farklı anlamlar çıkartılıyordu anlamazsın dememin nedeni dediğim şeylerin belirli bir birikim gerektirmesi mesela ırkçılık nedir diye sorduğumda o olayları gerçekten bilmen gerekir veya sınıf ayrımını zaten bu kavramları bilmediğin çok açık senden büyük birine hakaret bildirirek konuşman ve olgunluğuma laf etmen neyse derin mevzuya girmeyeyim akıl yaşından bahsediyorsan bunun da testleri var sonucu söylemeyim gereksizlik olur çünkü neyse yanlış anlamışsın zaten

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

naruto final yapıp 2. seriye başlamıştır senin sandığın gibi 1 hafta yoktur ilk seri de aşırı fiiler final yapmak zorunda kalınmıştır bir dönem geçtikten sonra yani yarı yıl 2 .seri başlamıştır. op konu olarak en geniş evrene sahip bu su götürmez bir gerçek binlerce karaktere sahip fiileri olduğu halde bu kadar çok izleniyor olması onun iyi olduğunu kanıtlamaz reyting 13-18 yaş arası dediğim gibi ve feci para kazanıyorlar onun için uzatıkça uzatıyorlar seriyi one piece yaş kitlesini söyledim zaten kaç bölüm izlediğini bilmiyorum kitap okumuşsundur belki yüzükler efendisinin ilk kitabı çok sıkıcıdır tanıtım da tanıtım bunun nedeni evreninin çok geniş olması dır. Aynı şekilde tanıtım bölümleri ana tayfanın toplanması falan ilk bölümler sıkıcıdır istediğin birine sora bilirsini hem narutoda hemde opta güncel olan kimse naruto optan iyi demez op'u över emin ol op'u izlersen kafanı taşlara vurursun nasıl bunu izlemedim diye örnek ben ilk animem death note dur kısa serileri severim naruto izlemek istedim ama 8 yılık bir animeci abim var izlemediği anime yok maşallah naruto izlememi tavsiye etmedi OP'a başladım bende onun tavsiyesiyle 2 kere bıraktım herhalde op'u sıkıcı geldiği için bir arc'ı çok uzun sürüyor ciddi ciddi bunun nedeni 60da olan olayın 400de aslı çıkmasıdır yani bazı olaylar ilerde olucak olayların habercisi olduğundan tanıtım yaparlar fiil olarak fiileri en az olan animedir. film tanıtımı ve 3 bölümlük fiilere sahiptir veya half fiil diye adlandırdığımız konuya dahil ama uzun uzun anlatılan şeyler

Naruto'nun son filler bölümü 8 Şubat 2007'de Shippuuden'in ilk bölümü 15 Şubat 2007'de çıkmış. Çıkarma yapabiliyorsun umarım?

O değil de sen neyin savaşını veriyorsun? Sen Naruto'yu kötülediğin zaman sanıyor musun ki ben OP izlemeye başlayacağım/başlayacağız? Ayrıca Naruto'yu izlemeden nasıl bu kadar önyargılı konuşabiliyorsun?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.