Jump to content

One Piece hakında düşünceleriniz

Kartalyegt

Önerilen İletiler

Bence gayet güzel bir anime ama bölümler çok yavaş ilerliyorlar, ve de dövüşler daha fazla olsa çok daha güzel olur ama belki de sadece bana fazla yavaş geliyordur çünkü 2 haftada güncele yetişince birden feleği şaşiyor insanin :D/>

Edit: en sevdiğim arc Marineford arci destansi bir arc bence ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 76
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

şikayetin genel olarak çizimler şöyle açıklayayım ben bir çizerim bu arada manga olarak söylüyorum one piece en iyi çizime sahip mangalardan biridir japonya 2 yıllık eğitim veren anime okulu var one

Karışmayayım karışmayayım diyorum ama yine duramadım kahretsin.One Piece "Karakterleri En Sağlam Anime" ödülünü aldı da haberim mi yok ya? Eğer ödül almadıysa bu kişisel bir görüştür ve kişisel görüşl

Ben de "bence" demen gerektiğini söyledim zaten, yoksa OP izlemedim tanımam etmem ne laf edeyim?Ödül alması ve senin aldığı ödülü bulup bana cevap olarak vermen çook hoşuma gitti. Ama şunu da söylemel

Eğer sen benim dediklerimi böyle algıladıysan,bu benim yazışım değil senin kapasitendir.Benim yazdıklarımı abartarak anlatman zaten ne kadar çocukça davrandığının kanıtı.Sen narutoya berbat deyince bende karşı çıktım normal olarak,tıpkı sen one piecenin çizimlerine laf edilince nasıl karşı çıkdıysan ve bunda bir yanlışlık yok.Ben narutoya böyle hakaret etmemeni söyliyince sen sanki one pieceden çok daha iyidir dediğimi anladın.(bunu nereden çıkartıysan ? ) Ve bana satış rakamları ve benzeri şeyleri önüme koyunca bende sormadığım şeyleri cevaplamanın çocukça olduğunu söyledim.Bu doğru ayrıca,yaptığın hataların farkına varmalısın.Sonra ben yalan söylemedim,günceldeyim dedim.Sonrada bunu açıkladım,ben arc olarak yeni arcta güncelde olduğumu. Yeni bir arca girdiler çünkü..Witchtede katılıyorum.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yavaş ilerliyor ona şüphe yok ama o yavaşlıkta neler çıkardığını hepimiz görüyoruz tanıtımı sıkıcı tutuyor sonrası gümbürgümbür

luffy yi bende sevmedim başta death note da lıght gibi zeki karakterleri severim veya l gibi garip ama zeki luffy de garip birşey var ama aptal ama pervasız pervasızlığı sınır tanımıyor adam amirale dikleniyor 1 saniye de yeniliyor koskoca beyaz sakala gidiyor dikleniyor beyaz sakal gülüyor buna sevdim seni diyerek :D hep böyle izlerken çok güleceksin ama arkadaşlarına elersen vay haline o sinirli hali ve öyle hareketler yapıyor ki bazen bu gerçekten aptal mı aptal taklidi mi yapıyor dersin

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eğer sen benim dediklerimi böyle algıladıysan,bu benim yazışım değil senin kapasitendir.Benim yazdıklarımı abartarak anlatman zaten ne kadar çocukça davrandığının kanıtı.Sen narutoya berbat deyince bende karşı çıktım normal olarak,tıpkı sen one piecenin çizimlerine laf edilince nasıl karşı çıkdıysan ve bunda bir yanlışlık yok.Ben narutoya böyle hakaret etmemeni söyliyince sen sanki one pieceden çok daha iyidir dediğimi anladın.(bunu nereden çıkartıysan ? ) Ve bana satış rakamları ve benzeri şeyleri önüme koyunca bende sormadığım şeyleri cevaplamanın çocukça olduğunu söyledim.Bu doğru ayrıca,yaptığın hataların farkına varmalısın.Sonra ben yalan söylemedim,günceldeyim dedim.Sonrada bunu açıkladım,ben arc olarak yeni arcta güncelde olduğumu. Yeni bir arca girdiler çünkü..Witchtede katılıyorum.

Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Konuyu yeni gördüm, ilk sayfayı tamamen okumam yarım saatimi aldı, gerisine bakamadım kusura bakmayın ^^

Ben Naruto'da da, OPda da günceldeyim şuan. Karşılaştırma yapmayacağım, ikiside çok farklı dünyaları yansıtıyorlar.

Lakin, şöyle bir göz atınca;

Naruto'dan beni soğutan bir husus vardır ki, o da "Öksüz, yetimsen; en güçlü sensin." Naruto karşılaştığı her adamda "Tıpkı benim gibi, hep yanlız kalmış.." Bıktım abi ben bundan.. Çizimlere gelince, animeyi izlerken iyi hoş da, mangadan hiçbir zevk alamıyorum. Çizimler bu kadar mı basit olur? Malzemeden çalmışlar abi, üşenmiş adam. Sırf konusunun çekiciliğinden takip ediyor olsamda, fiiler öyle bir soğutuyor ki adamı, tüm tadını kaçırıyor.

OP'da;

İlk başladığımda 2-3 bölüm izleyip kapadım açık konuşayım. Çizimler alışılmışın dışında gelmişti ne bileyim. Hadi neyse, arkadaş tavsiyesi; tekrar başladım. Az takip edince, çizimlere gerçekten alışılıyor. Belli bir yere kadar geldim, gayet güzel seyrediyordu ki, garip bi adam vardı adaını tam hatırlayamıyorum, tilki mi diyorlardı ne diyorlardıysa artık.. Belli bir bölgede ki herşeyi yavaşlatıyordu. Yok abi böyle şey, sen git nice shichibukailerin sırtlarını yere getir, böyle bir adam karşısında aciz düş. Birde uzatmıyorlarmı olayları.. Şu gök adasında mesela, Çok yavaş ilerliyor. Hele ki şu geçmişlerine döndükleri zaman.. Tam savaşın ortasında, birden Ace'yle Luffy'nin geçmişini gösteriyorlar, iyi güzelde abim, şunu savaştan sonra yapsan ya. Ya yapıyorsun madem, az daha kısa tut..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

o çocukları mangada 2 bölüm half fiil diyorlar ona uzatıyorlar. O açıdan katılıyorum o tilki gereksiz bir arc idi olmasa da olur dediğimiz bir arctı. Kısaydı ama arca geçiş maksadında yapsa daha iyi olurdu oda ondan sonra zaten heyecan hiç durmuyor. enies loby marineford gökyüzü adasının başlarında sıkıldım çünkü ilerliyorlar kara sakalı falan gördük hop gökyüzündeler 2. bırakışım orada oldu ilki grand line girince devam ettim hani oda nın rayları oturtma bölümleri var ya alışıyorsun ona gökyüzü adasını müthiş bağladılar kuru kafanın altın olan bölümünün haritada olmasına rağmen o bölgenin yok olması evin yarısının olmaması o evin nerde çıktığını altınların bulunuşunu altın şehri falan hayran kaldım adam alabastadan sonraki bölümlerde anlatığı gizemli hikayeleri nasıl bağladı adam 20.bölümü çizerken 400.bölümü kafasında çizdiğinden oluyor herhalde sonra indiler iyi güzel o tilki sinirimi bozdu ben birşey olacak zanetim 10 bölümden biraz fazla sürdü zaten ondan sonrasında enies lobyde giren fiiler sonrası zaten müthiş fazla söze gerek yok çocuklarını aynen güzeldi o bölümler ama bir dur luffy ye ne olucak o kısmı bir bitir ondan sonra 50 bölüm yap yine izleriz dediğim bir yerdi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Konu çok yalnız kalmış yazayım bari. Amaç farklı görüş belirtmek sanırım.

OP izlemedim? Niye izlemedim?

Çizimlerini beğenmedim. Çizimi için emek harcanıyor çok ayrıntılı oysa Naruto'nunkiler ne kadar basit diyeni vururum (tüfekle) Bir çizim ne kadar gerçekçi o kadar iyi. Ayrıca ben kendime 12 yaşındaki kardeşimin tepeme dikilip "çizgi film izliyor heaaaağağa" demesi fırsatını tanımam (!)

İkincisi shounen la bu! Ne bileyim Bleach Naruto OP üçlüsünün teması aynı işte sevdiklerimi koruyayım dünyanın en iyi x'i olayım bilmem ne... Birini izledim diğerlerine ne gerek var.. (Gintama uğruna Bleach izleyeceğim ama. Zura için her şeyi yaparım)

Üçüncüsü "One Piece canım benim cici o cici Naruto kaka onu sevmeyiz" diyen fandom. Bana ne kardeşim sevmiyorsan sevme? İzleme o zaman? Sanki sen Naruto kötü One Piece iyi diyince Naruto izleyen herkes koşa koşa OP izlemeye başlayacak. Yok kardeşim bir seriyi seviyorsanız onu övmek için diğer serilere sövmeyin. İnsanları da anime denen şeyden soğutmayın. (Bunu senin için veya belli bir kişi için demiyorum. Bunları duyduğum ilk kişi ne yazık ki sen değilsin)

Zura janai Katsura da!

:D

Bende yorumumu yazayım one piece izlemiyorum çünkü ilk bölümü izledim konusunu beğenmedim grafiklerde çocuksu geldi biraz sanki belki ilerde düzeltmişlerdir bilemicem ama karakterleri sevmedim zaten.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.