Jump to content

One Piece hakında düşünceleriniz

Kartalyegt

Önerilen İletiler

tipini beğenmedim var mı bundan ötesi.Neden bir defada anlamayı denemiyorsun sürekli tekrar ettiriyorsun?Kaç defa söyledim tipini beğenmedim diye anlatamıyor muyuz ya da kafanız almıyo mu bunu ? bundan sonra cevap vermeyeceğim ısrarla söylediklerimi tekrarlattırıyorsunuz hey allahım ya.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 76
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

şikayetin genel olarak çizimler şöyle açıklayayım ben bir çizerim bu arada manga olarak söylüyorum one piece en iyi çizime sahip mangalardan biridir japonya 2 yıllık eğitim veren anime okulu var one

Karışmayayım karışmayayım diyorum ama yine duramadım kahretsin.One Piece "Karakterleri En Sağlam Anime" ödülünü aldı da haberim mi yok ya? Eğer ödül almadıysa bu kişisel bir görüştür ve kişisel görüşl

Ben de "bence" demen gerektiğini söyledim zaten, yoksa OP izlemedim tanımam etmem ne laf edeyim?Ödül alması ve senin aldığı ödülü bulup bana cevap olarak vermen çook hoşuma gitti. Ama şunu da söylemel

Neyse soruma cevap alamayacağımı düşündüğüm için one piece in aldığı ödüller ve benim yorumumu söyleyeyim başlığa uygun olarak.

En büyük anketler de en iyi manga ödülünü alıyor sürekli yorum yapmak gerekirse anketlerden çıkartılmalı one piece. Her yıl aynı serinin ödül alması sıkıyor milleti.

witch senin sorundaki istediğin şeye en yakın olan ödül

En İyi Karakter Kadrosu

One Piece(Mangahelpers sitesinde yapılan,bu anket en saygı duyulan anketlerdendir.bu ödüle layık görüldü)

soruna tam cevap oldu mu bilmiyorum. Olmadıysa özür dilerim.(daha önce site de paylaşılmış bir anket link atmadım istiyorsan atayım.)

edit=leffwn sakin ol biraz :)

benim burda üstün de durduğum konu naruto değil neden şimdi gelip naruto diye tuturuyorsun ki? Yaş kitlesi konusunu niye açtın anlamadım. Açıkçası bana verilen cevapların çoğunda naruto konusu açılıyor. Hacı bu one piece konusu derdiniz nedir?Yaş kitlesi bakımından animelerin kitlesini bilmiyorum manga olarakta. One piece in yaş kitlesinin %80'i +18 kişiler.(bak açtın diye söyledim tartışmaya girmeyelim yaş konusunda)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

edit=witch karakter sağlamlığı nedir? bir karakterin iradesi ve kararlılığı sağlamlıktır. Orada hata yapmışım bence demeliydim. Çoğunluk olarak opun karakterleri sağlam görüldüğünden(opta ve diğer animelerde güncel olanlar tarafından)karakterleri sağlamdır diyorum One piece te güncel isen demek istediğimi az çok anlardın. Neyse soruma cevap alamayacağımı düşündüğüm için one piece in aldığı ödüller ve benim yorumumu söyleyeyim başlığa uygun olarak. En büyük anketler de en iyi manga ödülünü alıyor sürekli yorum yapmak gerekirse anketlerden çıkartılmalı one piece. Her yıl aynı serinin ödül alması sıkıyor milleti. witch senin sorundaki istediğin şeye en yakın olan ödül En İyi Karakter Kadrosu One Piece(Mangahelpers sitesinde yapılan,bu anket en saygı duyulan anketlerdendir.bu ödüle layık görüldü) soruna tam cevap oldu mu bilmiyorum. Olmadıysa özür dilerim.

Ben de "bence" demen gerektiğini söyledim zaten, yoksa OP izlemedim tanımam etmem ne laf edeyim?

Ödül alması ve senin aldığı ödülü bulup bana cevap olarak vermen çook hoşuma gitti.

Ama şunu da söylemeliyim ki, "en sağlam karakterler" yine kişiden kişiye değişir o yüzden beni değil de insanları OP için ikna etmek istiyorsan anketleri falan kullanma.

Naruto izlediysen bir örnek vereyim dediğimi pekiştirmek için, bütün Naruto alemi Namikaze Minato'ya bayılırken nefret edip söven arkadaşım var. Çoğu kişi Naruto'yu sever ben nefret ederim. Çoğu kişi "Tenten ne yaa" der ben onu severim, falan filan. Karakter sevmek, sağlam bulmak, destek çıkmak hep kişisel şeylerdir. O yüzden...

Ya aslında bence kimse birbirini anime için ikna etmeye çalışmasın kimse kimseden nefret etmesin. Imagine kafasındayım şu an.

Dünya için hümanistim ama kişisel olarak insanlardan nefret ediyorum.

Karışmayın aga birbirinize.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben de "bence" demen gerektiğini söyledim zaten, yoksa OP izlemedim tanımam etmem ne laf edeyim?

Ödül alması ve senin aldığı ödülü bulup bana cevap olarak vermen çook hoşuma gitti.

Ama şunu da söylemeliyim ki, "en sağlam karakterler" yine kişiden kişiye değişir o yüzden beni değil de insanları OP için ikna etmek istiyorsan anketleri falan kullanma.

Naruto izlediysen bir örnek vereyim dediğimi pekiştirmek için, bütün Naruto alemi Namikaze Minato'ya bayılırken nefret edip söven arkadaşım var. Çoğu kişi Naruto'yu sever ben nefret ederim. Çoğu kişi "Tenten ne yaa" der ben onu severim, falan filan. Karakter sevmek, sağlam bulmak, destek çıkmak hep kişisel şeylerdir. O yüzden...

Ya aslında bence kimse birbirini anime için ikna etmeye çalışmasın kimse kimseden nefret etmesin. Imagine kafasındayım şu an.

Dünya için hümanistim ama kişisel olarak insanlardan nefret ediyorum.

Karışmayın aga birbirinize.

naruto konusu için özelden istersen konuşuruz. Ama naruto lafının edilmesi op başlığı altında anlam veremiyorum?

Elbete zevkler tartışılmaz. Herkese göre değişir bazı olgular. Mesela kızacaklar ama ben itachi yi sevmiyorum. Yaptığını bencilik olarak görüyorum.(bu naruto lafını son edişimiz olsun)

Burda değindiğim nokta bir animeyi 1 bölüm izleyip sevmedim demek renk zevk değildir. GOT 6.bölüm kadar konusu beli olmayan bir seri konusunu anladıktan sonra hoşuna gitmeyen insanlar da var. Bak ince çizgiye değiniyorum özelikle,bir animenin ilk bölümden sevmiyorum deseydim. Adını söylemeyeceğim dediğim animenin ilk serisini hiç izlemezdim direk 2. seriye geçerdim.Renkler ve zevkler konusunu her şeye yorarsan,sabit düşünce devam edersin. Bir serinin konusunu beğenmedim demek için konusunu anlama gerekir. Çizimlerine bir şey diyorsan neden belirtmen gerekir. Karakterlerini sevmedim diyorsan nedenini belirtmen gerekir. Birde witch bu tür ödülleri sadece anketler veriyor. Verdiğim anket de en çok saygı gören anketlerden. Sade ce anket sonucu değil,editor oylamaları gibi bir sürü kıstas var.Diğer türlü ancak satış rakamlarını verebilirim. Toplam satışları biliyorsundur paylaşmaya gerek duymuyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

naruto konusu için özelden istersen konuşuruz. Ama naruto lafının edilmesi op başlığı altında anlam veremiyorum?

Elbete zevkler tartışılmaz. Herkese göre değişir bazı olgular. Mesela kızacaklar ama ben itachi yi sevmiyorum. Yaptığını bencilik olarak görüyorum.(bu naruto lafını son edişimiz olsun)

Burda değindiğim nokta bir animeyi 1 bölüm izleyip sevmedim demek renk zevk değildir. GOT 6.bölüm kadar konusu beli olmayan bir seri konusunu anladıktan sonra hoşuna gitmeyen insanlar da var. Bak ince çizgiye değiniyorum özelikle,bir animenin ilk bölümden sevmiyorum deseydim. Adını söylemeyeceğim dediğim animenin ilk serisini hiç izlemezdim direk 2. seriye geçerdim.Renkler ve zevkler konusunu her şeye yorarsan,sabit düşünce devam edersin. Bir serinin konusunu beğenmedim demek için konusunu anlama gerekir. Çizimlerine bir şey diyorsan neden belirtmen gerekir. Karakterlerini sevmedim diyorsan nedenini belirtmen gerekir. Birde witch bu tür ödülleri sadece anketler veriyor. Verdiğim anket de en çok saygı gören anketlerden. Sade ce anket sonucu değil,editor oylamaları gibi bir sürü kıstas var.Diğer türlü ancak satış rakamlarını verebilirim. Toplam satışları biliyorsundur paylaşmaya gerek duymuyorum.

Bak yine sabit fikirlilik.

Naruto'dan bahsetmemin nedeni çoğu kişinin izlemiş olduğu bir animeyle örnek vermek. UtaPri'den örnek versem anlayacak mıydın ki? Yoo.

OP'e de bir şey dedim mi? Yoo.

Dediğimi anlamayıp gelmeyin bana Allah aşkına bu başlığa her cevap yazanı OP düşmanı mı sayıyorsunuz hakikaten? Nasıl bir sabir fikirliliktir ki bu?

SADECE YAZDIĞIMI GÖRÜN SONRA CEVAP YAZIN.

Verdiğim alt anlamları kimse anlamadığından beri bıraktım, yalnız okumayı bilin yeter.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bak yine sabit fikirlilik.

Naruto'dan bahsetmemin nedeni çoğu kişinin izlemiş olduğu bir animeyle örnek vermek. UtaPri'den örnek versem anlayacak mıydın ki? Yoo.

OP'e de bir şey dedim mi? Yoo.

Dediğimi anlamayıp gelmeyin bana Allah aşkına bu başlığa her cevap yazanı OP düşmanı mı sayıyorsunuz hakikaten? Nasıl bir sabir fikirliliktir ki bu?

SADECE YAZDIĞIMI GÖRÜN SONRA CEVAP YAZIN.

Verdiğim alt anlamları kimse anlamadığından beri bıraktım, yalnız okumayı bilin yeter.

Burda değindiğim nokta dan itibaren ettiğim laf sana değildi. Üstüne alınmana gerek yoktu. 3.sayfaya gidip olayın başına bir bakarsan güzel olur. Sana hitaben dediğim bir şey değil.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tipini beğenmedim var mı bundan ötesi.Neden bir defada anlamayı denemiyorsun sürekli tekrar ettiriyorsun?Kaç defa söyledim tipini beğenmedim diye anlatamıyor muyuz ya da kafanız almıyo mu bunu ? bundan sonra cevap vermeyeceğim ısrarla söylediklerimi tekrarlattırıyorsunuz hey allahım ya.

Büyüksün ahmet abi........

kardeş sana dediğim şey çok basit. Sen karakterlerini sevmedim diyorsun peki neye göre diye soruyorum?sen hemen beğenmek zorunda mıyım diyorsun. Tabi ki değilsin ama bir şey derken lafını destekler nitelikte şeyler söylemen gerekir. Trip atıp kafan mı kalın bir dediğini bir dediğin tutmuyor demezsin. Şimdi derim sanane kardeş tribi atmamanı da rica ederim.

Hangi başlıkta olduğunu fark et. One piece hakında ki düşünceleriniz. ve arkadaşın yazısını okursan dediği mantıklı konuşun. Ben burda gelip gantzın çizimleri çocuksu geliyor dersem,fikir söylemiş değil saçmalamış olurum. Aynı şekil de efektleri ve çizimleri ayıramayan ben kalite bakımından en iyilerinden olan çizimlerini çocuksu buluyorsam ve neden göstemeyip trip atıyorsam saçmalamış olurum. Shoenen bir seri bu tabi çizimleri çocuksu olacak. Göster bana çocuksu olmayan bir shoenen(death note gibileri seinen'e kayıyor biraz)

Tipini beğenmedin iyi bende bunun nedenini soruyorum,senin anlamadığın mesele de bu. Dersin saçları iyi çizilmemiş ya da başkarakter için çok tipsiz.(o tipe hancock gibi biri aşık oluyor orası ayrı konu)

He benim şu ana kadar tipini sevdiğim bir anime karakteri olmadı. Ama sırf bunun için binlerce karakteri olan konusu ve evreni çok geniş olan. Bazı karakterlerine anıt mezar dikilen bir animeyi de izlememezlik etmedim.

https://www.facebook.com/video/video.php?v=257126654333219

al luffynin şimdiki hali. Bunu izleyip te luffynin tipini sevmedim dersen buramdasın. Nedenleriyle birlikte söylersen tabi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

illa açıklamam gerekirse verdiğin videoya ve izlediğim ilk bölüme göre konuşuyorum öncelikle.Şapkasını sevmiyorum ilk bölümdede kafasında şapka vardı.Sonra gözleri çok yuvarlak hoşuma gitmiyor.Çıta gibi bacakları ve kolları var.Şimdi bana öyle cevaplar veriyorsun ki sanki op adlı animeyi kötülüyorum izlemeyin diyorum.Ben belki beğenmedim, evet ama izlemeyeceğim anlamına gelmiyor başyapıtlardan biri olduğu için elbette izleyeceğim ama şimdilik askıya aldım.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

illa açıklamam gerekirse verdiğin videoya ve izlediğim ilk bölüme göre konuşuyorum öncelikle.Şapkasını sevmiyorum ilk bölümdede kafasında şapka vardı.Sonra gözleri çok yuvarlak hoşuma gitmiyor.Çıta gibi bacakları ve kolları var.Şimdi bana öyle cevaplar veriyorsun ki sanki op adlı animeyi kötülüyorum izlemeyin diyorum.Ben belki beğenmedim, evet ama izlemeyeceğim anlamına gelmiyor başyapıtlardan biri olduğu için elbette izleyeceğim ama şimdilik askıya aldım.

Gözlerinin öyle olmasının nedeni,siyah tek nokta halinde ki göz iradeyi temsil ediyor. Şapkası ise 4.bölümü izlersen o şapkanın temsil ettiği anlamı anlarsın.

Resmi ekleyen

mesela bu manga daki ilk bölümün çizimi

Resmi ekleyen

anime deki ilk bölüm manganın 2.bölümü manganın ilk bölümü ise animenin 4.bölümü aniimenin ilk bölümü shanks ve luffy olsaydı izleyici oranlarının düşünemiyorum bile.

lastik adam olduğundan ne uzuyor ne de iri br yapıya sahip. Kızların çizimlerin de ki o çıtalık ise animenin suçu eski olması ve manganın çizimlerini yansıtan çizer grubunun bulunamaması

Resmi ekleyen

animenin çizimleri de ilerde böyle oluyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.