Jump to content

Size göre "En Berbat/Kötü Sonu Olan Anime"

HoodeD

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 269
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

animesi bitip, mangada devam eden serilerin sonu beni genelde memnun etmemiştir -_-

School Days

Deadman Wonderland gibi güzel kurgusu ve değişik çizimleri olan bir animenin devamı olmalı,olmazsa çok ayıp ederler.Hâlâ bekliyorum devamını.

Akamega Kıll yani :D nasıl bu kadar güzel başlayıp da rezil edilir i temsil ediyor. Ama yapacak bir şey yok hala iyi bir seri ve en çok sinirlendiğim de Claymoredir ya tamam animesi yarım kalmış da ama abi ne diye saçmalarsın son final bölümünü kendi kafana göre manga okumayan biri söver cidden.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Deadman Wonderland Claymore HOTD Bu animelerin sonunu yarım bıraktıkları için sonu beni hayal kırıklığına uğratmıştı... Ancak Claymore'un beklediğim sonu olmamasına rağmen benim en çok etkilendiğim animedir...

bunlara ek olarak Guilty Crown, Akame Ga kill ve D.Gray Man ı da eklerim ben Bilhassa D.Gray-Man yarım kaldığı için depresyona girmiştim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bunlara ek olarak Guilty Crown, Akame Ga kill ve D.Gray Man ı da eklerim ben Bilhassa D.Gray-Man yarım kaldığı için depresyona girmiştim :)

bende de aynı  depresyon durumu mevcut deadman wonderland corpse party bunların sonu ayrıca d gray man daha minelyum kontunu öldüreceklerdi daha yeni yeni masumiyet evrimleşiyordu manga da yarıda kaldı en heyecanlı bölümde keşke bana verselerde devam ettirsem

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bende de aynı  depresyon durumu mevcut deadman wonderland corpse party bunların sonu ayrıca d gray man daha minelyum kontunu öldüreceklerdi daha yeni yeni masumiyet evrimleşiyordu manga da yarıda kaldı en heyecanlı bölümde keşke bana verselerde devam ettirsem

D.Gray-Man Konusu ile bambaşka bi animeydi sonun başlangıcı niteliğinde bi yerde kaldı. . .  :hate-onion-head-emoticon:  Delircem ben daha yazmayım :D :desperate1-onion-head-emoticon:  :dead-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

D.Gray-Man Konusu ile bambaşka bi animeydi sonun başlangıcı niteliğinde bi yerde kaldı. . .  :hate-onion-head-emoticon:  Delircem ben daha yazmayım :D :desperate1-onion-head-emoticon:  :dead-onion-head-emoticon:

bleach naruto one piece fairy tail gibi efsane olabilirdi ama manga yarım ANİME SAÇMA bir sona sahip adamın hevesini kursağında bıraktı

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.