Jump to content

Size göre "En Berbat/Kötü Sonu Olan Anime"

HoodeD

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 269
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

animesi bitip, mangada devam eden serilerin sonu beni genelde memnun etmemiştir -_-

School Days

Deadman Wonderland gibi güzel kurgusu ve değişik çizimleri olan bir animenin devamı olmalı,olmazsa çok ayıp ederler.Hâlâ bekliyorum devamını.

Gidin ya Akame Ga Kill diyenler çok kızdım size! Açık ara favori animeme o mükemmel fighta rağmen en kötü final diyorsunuz ya. Üzücü maalesef :(

sen sadece dövüşlere bakmışsın.Müzikleri, dövüş sahnelerine bişey demiyorum.FAKAT öldürmeyi bu kadar hafife alan bir anime görmedim.Yan karakterlerin ölümleri zaten ayrı bir sinir etti.Sonunda bıraktığı duygu sadece öfkeden ibaret bende.İzlemesem asla pişman olmazdım.Animenin adı bile yanlış.Akame Ga Massacre daha doğru bir isim olurdu.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sen sadece dövüşlere bakmışsın.Müzikleri, dövüş sahnelerine bişey demiyorum.FAKAT öldürmeyi bu kadar hafife alan bir anime görmedim.Yan karakterlerin ölümleri zaten ayrı bir sinir etti.Sonunda bıraktığı duygu sadece öfkeden ibaret bende.İzlemesem asla pişman olmazdım.Animenin adı bile yanlış.Akame Ga Massacre daha doğru bir isim olurdu.

O zaman zevkler farklıdır diyelim çünkü dediğin kadar kötü olsa Türkanime'de 6. olmazdı veya puanı bu kadar yüksek olmazdı ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Deadman Wonderland, High School of The Dead, Angel Beats,Btooom!,Seiken no Blacksmith,Mahou Sensou,Akame ga Kill,Claymore,Elfen Lied,Air Gear,D.Gray-Man (En fazla bu beni yaraladı),Brave 10, Katanagatari,Madan no Ou to vanadis . . .  Beni tatmin etmeyen bayaaa bi anime var :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.