Jump to content

Size göre "En Berbat/Kötü Sonu Olan Anime"

HoodeD

Önerilen İletiler

sukitte ii na yo = say i love you

animede tatmin edici bir final olmasını geçtim, ben en azından finale kadar kız animenin ismine uygun olarak yamato'ya "seni seviyorum." falan der diye bekliyordum. demedi. bunu bile demedi. ayıp lan, 13 bölümlük anime yapıyosun karakterleri ne güzel işlemişsin hikaye sıcacık geliyor insana ama final bir o kadar kötü hatta final yok bile. elalem 12 bölümde neler yapıyor(bkz. another, dusk maiden of amnesia) neyse hadi boşver.

Bence o anime devam eder,kız seni seviyorum lafını içinden dedi hep, 2. sezonu çıksın da bi o sözü duyalım yahu.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 269
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

animesi bitip, mangada devam eden serilerin sonu beni genelde memnun etmemiştir -_-

School Days

Deadman Wonderland gibi güzel kurgusu ve değişik çizimleri olan bir animenin devamı olmalı,olmazsa çok ayıp ederler.Hâlâ bekliyorum devamını.

Anime mi ? bence animeler desek daha iyi çünkü bende o kadar çok varki.... izlediğim sıraya göre söylicek olursam;

Ouran high school host club:

Sinir krizi geçirdim ben bu animenin sonunda. Haruhiyle tamaki birbirlerine açılmadılar ya delirdim ben. Gerçi haruhinin onu sevip sevmediğide belli değildi.(Bulmuş güzelim çocuğu -,-)

Vampire Knight:Bi anime bu kdarmı yarım bırakılır berbattı bence.

Pandora Hearts:2 ay kendime gelemedim o kadar saçma bi sondu.

Tek tek açıklama yaparsam bitmicek bu yazı en iyisi isimlerini yazim :D

La Corda Dor'O, Kaichou Wa Maid Sama, Hakushaku To Yousei, Skip Beat, Tsubasa reservoir serisi,Tenjou Tenge, Kamikaze Kaitou Jeanne..Daha uzayıp gider...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Anime mi ? bence animeler desek daha iyi çünkü bende o kadar çok varki.... izlediğim sıraya göre söylicek olursam;

Ouran high school host club:

Sinir krizi geçirdim ben bu animenin sonunda. Haruhiyle tamaki birbirlerine açılmadılar ya delirdim ben. Gerçi haruhinin onu sevip sevmediğide belli değildi.(Bulmuş güzelim çocuğu -,-)

Vampire Knight:Bi anime bu kdarmı yarım bırakılır berbattı bence.

Pandora Hearts:2 ay kendime gelemedim o kadar saçma bi sondu.

Tek tek açıklama yaparsam bitmicek bu yazı en iyisi isimlerini yazim :D

La Corda Dor'O, Kaichou Wa Maid Sama, Hakushaku To Yousei, Skip Beat, Tsubasa reservoir serisi,Tenjou Tenge, Kamikaze Kaitou Jeanne..Daha uzayıp gider...

Tsubasa Reservoir'i izlemiş olan bir forumdaş :o

Sana xxxHolic de öneririm ;) Son ovaları Tsubasa ile bağlantılıdır :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tsubasa Reservoir'i izlemiş olan bir forumdaş :o

Sana xxxHolic de öneririm ;) Son ovaları Tsubasa ile bağlantılıdır :D

İnanmıyorum şu an aynı şeyin şokunu ben yaşıyorum O.o Bu animeyi izleyen pek bulunmuyor doğrusu bana tavsiye eden arkadaşıda sayarsak 3 kişiyiz ♥ :wub: Aslında izlicektim ama oda baya sezonlu olduğundan hiç bulaşmim dedim. Kaçırdığım çok önemli bişey varmı izlimmi yani ? Yeni gelişmelerden falan bahsediyolarmı ? :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

İnanmıyorum şu an aynı şeyin şokunu ben yaşıyorum O.o Bu animeyi izleyen pek bulunmuyor doğrusu bana tavsiye eden arkadaşıda sayarsak 3 kişiyiz ♥ :wub: Aslında izlicektim ama oda baya sezonlu olduğundan hiç bulaşmim dedim. Kaçırdığım çok önemli bişey varmı izlimmi yani ? Yeni gelişmelerden falan bahsediyolarmı ? :D

xxxHolic ilk iki sezon Tsubasa ile alakası yok ama bence izlemeye değen bir anime :D ilk sezon 24 ikinci sezon 13 +2 ... mistik şeyler seviyorsan en güzel örneği bence...

Ova serileri 2şer bölüm zaten ovalardan birisi onunla alakalıydı sanırım xxxHolic Shunmuki idi.

Ps: aslında konularla pek alakası yok onun da ama Syaoran'ın Watanuki'ye söylediği bir söz var acayip bağlamışlar olayı :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

xxxHolic ilk iki sezon Tsubasa ile alakası yok ama bence izlemeye değen bir anime :D ilk sezon 24 ikinci sezon 13 +2 ... mistik şeyler seviyorsan en güzel örneği bence...

Ova serileri 2şer bölüm zaten ovalardan birisi onunla alakalıydı sanırım xxxHolic Shunmuki idi.

Ps: aslında konularla pek alakası yok onun da ama Syaoran'ın Watanuki'ye söylediği bir söz var acayip bağlamışlar olayı :D

Bilyorum ya ben baya araştırmıştım zaten baya komik bir animeye benziyordu ama izlemedim :D Ygs lys bitsinde onuda izliyim bari merak ettim Saol Emel :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.