Jump to content

Size göre "En Berbat/Kötü Sonu Olan Anime"

HoodeD

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 269
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

animesi bitip, mangada devam eden serilerin sonu beni genelde memnun etmemiştir -_-

School Days

Deadman Wonderland gibi güzel kurgusu ve değişik çizimleri olan bir animenin devamı olmalı,olmazsa çok ayıp ederler.Hâlâ bekliyorum devamını.

Deadman Wonderland

Claymore

HOTD

Bu animelerin sonunu yarım bıraktıkları için sonu beni hayal kırıklığına uğratmıştı...

Ancak Claymore'un beklediğim sonu olmamasına rağmen benim en çok etkilendiğim animedir...

HOTD da yapabilecekleribir şey oktu japonyada pek tutulmadığı için 2.sezonu delnior gelse iyi olurdu ama konu havada kaldı :) Deadman Wonderland ın sanırsam orjinal mangaya sağdık kalmak istendiği için başka bir bölüm gelmiyor şu anda manga aylık devam ediyor bazı yerlerde

Katekyo Hitman Reborn bi de school days

KHR diyorsun ama iyi de bidüşünsene ben baya bi düşündüm ve bitirilmesinin doğru karar olduğunu dşüdüm yani sonda tsuna nın yenemiyecdeği karakter kalmadı ki bir de vongola orjinlin sahibi oldu :) bundan sonra konu sapıtabilirdi :)

Code Geass .s .s

Code Geass bence bitebilecek iyi bir sonla bitti :) aynı zamanda dünyanın ne kadar acımasız olabileceğini öğretti yani :)

Anime mi ? bence animeler desek daha iyi çünkü bende o kadar çok varki.... izlediğim sıraya göre söylicek olursam;

Ouran high school host club:

Sinir krizi geçirdim ben bu animenin sonunda. Haruhiyle tamaki birbirlerine açılmadılar ya delirdim ben. Gerçi haruhinin onu sevip sevmediğide belli değildi.(Bulmuş güzelim çocuğu -,-)

Vampire Knight:Bi anime bu kdarmı yarım bırakılır berbattı bence.

Pandora Hearts:2 ay kendime gelemedim o kadar saçma bi sondu.

Tek tek açıklama yaparsam bitmicek bu yazı en iyisi isimlerini yazim :D

La Corda Dor'O, Kaichou Wa Maid Sama, Hakushaku To Yousei, Skip Beat, Tsubasa reservoir serisi,Tenjou Tenge, Kamikaze Kaitou Jeanne..Daha uzayıp gider...

o kadar kötü sonla bitmiş anime var ki katılıyorum ancak vampire knight devam edicek diye biliyorum ve Pandora Hearts gerçekten de keşke uzatılsaydı bence baya bi garip bir sondu

sanırsam bu kadar aklıma gelen olursa editler veya yazarım :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

o kadar kötü sonla bitmiş anime var ki katılıyorum ancak vampire knight devam edicek diye biliyorum ve Pandora Hearts gerçekten de keşke uzatılsaydı bence baya bi garip bir sondu

Garip mi ? Garip az bile. Ben onun sonundan hiç bişey anlamadım

Ozun kalbindeki saat yeni ilerlemeye başlamıştı animeyi bitirdiler. Bide tatmin olalım diye Alice ile saçma bi romantik sahne koydular.

Çok berbattı yani. İçim çok dolu bu pandora heartsa karşı beni sinir etmişti :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 5 hafta sonra...
  • 9 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.