Jump to content

Size göre "En Berbat/Kötü Sonu Olan Anime"

HoodeD

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 269
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

animesi bitip, mangada devam eden serilerin sonu beni genelde memnun etmemiştir -_-

School Days

Deadman Wonderland gibi güzel kurgusu ve değişik çizimleri olan bir animenin devamı olmalı,olmazsa çok ayıp ederler.Hâlâ bekliyorum devamını.

Death Note için bence gayet güzel bir sondu, herhalde nasıl ölebilir o kadar zeki biri gibi düşündüğünüzden böyle söylüyorsunuz; ama

zaten shinigami "Sen ölüme yakınken ismini ben yazacağım" diye karakterin elbet öleceğini söylüyordu hep ki ölümü onun zekası yüzünden değil defteri emanet ettiği adam yüzünden planı bozulup öldü.

D.Gray-Man'i kimse söylemeseydi ben de söyleyecektim -_-. Sonunu

yeni masumiyet çeşitleri filan çıkartarak ve anime devam edecekmiş gibi bitirerek ki galiba sonra mangadan devam ediyor, en uyuz eden anime bence. Madem final yapacaksın ne diye muallakta bırakıyorsun bizi ki Ana masumiyet de hâlâ bulunamadı. Allen'in gemiyi nasıl kontrol ettiği de ayrı bir soru, babasının kim olduğu vs. vs. bir sürü soru war

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Death Note için bence gayet güzel bir sondu, herhalde nasıl ölebilir o kadar zeki biri gibi düşündüğünüzden böyle söylüyorsunuz; ama

zaten shinigami "Sen ölüme yakınken ismini ben yazacağım" diye karakterin elbet öleceğini söylüyordu hep ki ölümü onun zekası yüzünden değil defteri emanet ettiği adam yüzünden planı bozulup öldü.

N defterin sadece 1 sayfasını değiştirdiğini söylemişti demi .Ama neden sadece 1 sayfasını değiştirsin ya adam 1 sayfa atlayıp isim yazarsa ozamn her şey biticekti.Bu riske girmemek için defterin tamamını değiştirdi.Ama neden 1 sayfayı değiştirdim diyorsun?Mantıksız olan kısmı burda.Kira bunu akıl edip şunu iddia edebilirdi

elinde defter olan bu adamı ilk defa görüyorum.Bu bir tuzak.Defterde sahte olmalı.Eğer gerçekse diğer sayfasına benim adımı yazın gibi bir şey demesi biraz riske girip durumu kendi lehine çevirmesine yeterdi

sonrada suçu N e atıp onu tutuklatır.Kendisine tanrı diyen adamıda tutuklatır.Daha sonra bi icabına bakardı

işte dead note un sonunun iyi olmamasının nedeni

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Swort art Online bence en berbat sonu olan anime

uzatım berbat etmişler animeyi

Uzatım derken, extra edition'u mu kasdetiyorsun? Onu animeye katmazsak bence güzel bir finali var. Sanki Extra edition sonda adamın aramasıyla yeni sezon gelecekmiş gibi bir mesaj veriyor, ama sadece önemli kısımların özetlendiği bir bölüm olarak da kalabilir.

N defterin sadece 1 sayfasını değiştirdiğini söylemişti demi .Ama neden sadece 1 sayfasını değiştirsin ya adam 1 sayfa atlayıp isim yazarsa ozamn her şey biticekti.Bu riske girmemek için defterin tamamını değiştirdi.Ama neden 1 sayfayı değiştirdim diyorsun?Mantıksız olan kısmı burda.Kira bunu akıl edip şunu iddia edebilirdi

elinde defter olan bu adamı ilk defa görüyorum.Bu bir tuzak.Defterde sahte olmalı.Eğer gerçekse diğer sayfasına benim adımı yazın gibi bir şey demesi biraz riske girip durumu kendi lehine çevirmesine yeterdi

sonrada suçu N e atıp onu tutuklatır.Kendisine tanrı diyen adamıda tutuklatır.Daha sonra bi icabına bakardı

işte dead note un sonunun iyi olmamasının nedeni

Şimdi o açıklamayı yapmadan önce

"Ben Kazandım" demesi bile ele veriyor adamı ki defter konusunda "Gizli yerdeki gerçek defter ise tamamen değiştirildi" yazıyor, sahte defterin bazı kısımları değiştirildi diye ayrıca söylüyor. Bu adamı tanımıyorum diyemez çünkü ona "Kami" diye hitap ediyor ve onun isminin defterde yazmaması da ayrı bir delil. O senin sunduğun sonraki sayfaya adımı yazın zaten çok saçma çünkü asıl defter kıyafetinin altından çıkardığı defterdir ki oradan öyle bir şey olsa bile suçu N'e nasıl atacak?Öyle saçma bir son yada devam etseydi ben onu izlemeyi bırakırdım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.