Jump to content

Size göre "En Berbat/Kötü Sonu Olan Anime"

HoodeD

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 269
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

animesi bitip, mangada devam eden serilerin sonu beni genelde memnun etmemiştir -_-

School Days

Deadman Wonderland gibi güzel kurgusu ve değişik çizimleri olan bir animenin devamı olmalı,olmazsa çok ayıp ederler.Hâlâ bekliyorum devamını.

Death Note için bence gayet güzel bir sondu, herhalde nasıl ölebilir o kadar zeki biri gibi düşündüğünüzden böyle söylüyorsunuz; ama

zaten shinigami "Sen ölüme yakınken ismini ben yazacağım" diye karakterin elbet öleceğini söylüyordu hep ki ölümü onun zekası yüzünden değil defteri emanet ettiği adam yüzünden planı bozulup öldü.

D.Gray-Man'i kimse söylemeseydi ben de söyleyecektim -_-. Sonunu

yeni masumiyet çeşitleri filan çıkartarak ve anime devam edecekmiş gibi bitirerek ki galiba sonra mangadan devam ediyor, en uyuz eden anime bence. Madem final yapacaksın ne diye muallakta bırakıyorsun bizi ki Ana masumiyet de hâlâ bulunamadı. Allen'in gemiyi nasıl kontrol ettiği de ayrı bir soru, babasının kim olduğu vs. vs. bir sürü soru war

:( spoiler verdi :((

uyarı yicek

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tabiki D.Gray-man hiçbirşey anlamadım finalden.

aslında sorun mangaka ile animeye çeviren stüdyo arasındaki anlaşmazlıktan ötürü imiş mangada olayların devamı var ama mangaka onu da bıraktı 

ao haru ride insan en heyecanlı yerde final yapar mı vallaha final yüzünden bunalıma girdim bence yarıda kesilen tüm finaller berbat (tokyo ghoul hariç onun 2. sezon gelecek telafisi var 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.