Jump to content

Size göre "En Berbat/Kötü Sonu Olan Anime"

HoodeD

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 269
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

animesi bitip, mangada devam eden serilerin sonu beni genelde memnun etmemiştir -_-

School Days

Deadman Wonderland gibi güzel kurgusu ve değişik çizimleri olan bir animenin devamı olmalı,olmazsa çok ayıp ederler.Hâlâ bekliyorum devamını.

Berserk. Evet, animesi yarım kaldı fakat anime olarak sorduğundan dolayı buna rahatlıkla Berserk diyebilirim sanırım. Sinir krizi geçirmeme neden olacak bir anime sonuna sahipti. Sonrasında mangasını okuyup her ne kadar o siniri bastırmaya çalışmış olsam da, baya zor bi durumdu.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Claymore, Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru, Darker Than Black, Guilty Crown, Ano Natsu de Matteru, Btooom, Sukitte ii na yo, Highschool of the Dead, Death Note, Elfen Lied. Epeyde beğenmediğim final varmış bak yeni fark ettim :) Guilty Crown ayrı bu sonlarda en güzel sonlardan biri olmuş ama keşke daha başka bitseydi diyor insan kendi kendine :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Death Note.  :angry:

Tonari no Kaibutsu-kun.

Daha fazla yarım bırakılması imkansızdı. :mellow:  Final bölümü izledikten sonra animeyi yarım bırakmışım gibi his çöktü üstüme. :angry:  

Yameroooooooo  :crying2-onion-head-emoticon:

Tam da o animeyi izliyordum sonu nasıl olacak diye meraklanırken.. sonu adamakıllı biten romantik komedi yok mu yaw  :dying-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Toradora, İtazura na kiss var :)

Toradora yı baş karakter kız minicik diye izlemedim :D

Itazura na Kiss in sonu güzel bitse de anime boyunca oğlan beni fıtık ettiği için çok güzel bitmiş gibi kalmamış aklımda.. Aaa evet birisi benden sonu güzel biten romantik komedi önerisi isterse Itazura na Kiss diyecem :D Gerçi Kimi ni Todoke de güzel bitti sayılır ama gene izlerken fıtık olmuştum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Toradora yı baş karakter kız minicik diye izlemedim :D

Itazura na Kiss in sonu güzel bitse de anime boyunca oğlan beni fıtık ettiği için çok güzel bitmiş gibi kalmamış aklımda.. Aaa evet birisi benden sonu güzel biten romantik komedi önerisi isterse Itazura na Kiss diyecem :D Gerçi Kimi ni Todoke de güzel bitti sayılır ama gene izlerken fıtık olmuştum :D

Toradorayı kesinlikle izlemelisin o kızın küçük olması ona tatlılık katıyor bence :) Beni nadir ağlatan animelerden biri..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.