Jump to content

Size göre "En Berbat/Kötü Sonu Olan Anime"

HoodeD

Önerilen İletiler

güncel bir anime Pupa diyorum, adamlar kendilerine sövülsün diye bir son yaptılar, çoğu terim anime de bir kere kullanıldı bir daha anılmadı bile, şimdi spo vermeyeceğim de zaten izleyen olmaz bundan sonra :D

neyse berbat bir sondu, tavsiye etmem, boşu boşuna çevirdim falan, beklenti yüksekti ama bir şey çıkmadı, önümüzdeki serilere bakacağız artık

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 269
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

animesi bitip, mangada devam eden serilerin sonu beni genelde memnun etmemiştir -_-

School Days

Deadman Wonderland gibi güzel kurgusu ve değişik çizimleri olan bir animenin devamı olmalı,olmazsa çok ayıp ederler.Hâlâ bekliyorum devamını.

• 2 hafta sonra...

Campione! sonunda bitmek bilmeyen hikayesi diyor ve ilk bolumde vethegra yeniden savasicaz diyor falan ama sonda pffffffffffffffffffffff.................. bir anda bitdi ve yeni sezon hakkinda da hi4 bir bilgi yok 2 yil oldu her halde cikmiyicak :( hem Salvadore Doni ile olan savaslari da gosterilmiyor animede. hikaye ve karakterler olarak super bir anime ama yapimcilar ve yonetmen tam anlamiyla animeyi mahv etdiler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.