Jump to content

Cep Telefonunuzda Melodi Olarak Ayarladığınız Anime Müzikleri

Amygirl

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Şimdiye kadar telefonumda çalan müzik yaptığım anime şarkıları şöyle:

Ayakashi Jappenese Classic Harror opening --

Basilisk Ending-- Hime Murasaki (ahhh o gitar başlayışı yok mu... :wub: )

Naruto opening 9-- Yura Yura

Utawarerumono ending-- Madoromi no Rinne

Nana opening 1-- Rose

Nana ending- Kuroi Namida

Şimdilik bu kadar hatırladım devamını eklerim :) Siz de paylaşın bakalım çalan müzik yaptığınız anime müziklerini hiç ortak forumdaş çıkacak mı :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 134
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime müziği değil ama Kira'nin kahkaha sesini koymuştum telefon çalinca herkes bana bakiyordu :D

Şimdiye kadar telefonumda çalan müzik yaptığım anime şarkıları şöyle: Ayakashi Jappenese Classic Harror opening -- Basilisk Ending-- Hime Murasaki (ahhh o gitar başlayışı yok mu... :wub: ) Naru

Telefonum sürekli sessizde. :mellow: Zaten anam babam ve abim hariç arayan yok. :D

Anime müziği değil ama Kira'nin kahkaha sesini koymuştum telefon çalinca herkes bana bakiyordu :D

Ahahahah ben sana hiçbir şey demiyorum Ogeday!

Telefonumun alarmını Kokuten yapmıştım ama ablam yukarıdan yastık atmaya başlayınca vazgeçmek zorunda kaldım.

Düzenlenme: Barış Dönmez Baryshx tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Op. veya End. çalan müzik olarak fazla eklemesemde Media Playerda yüklü yani :ph34r: Kulaklıkla iyi gidiyor :D

3 Arkadaşıma özel arayınca çalan müzik...D.Gray man Op. 1....Air Gear....Sket Dance

Ders çalışırken filan takıntılı dinlediğim tek şarkıda budur.Hatta yazı filanı yazarken de..Bakemonogatari Ost

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

İnternet çok yavaş ondan sanırım, ileti kaydediliyor diyor duruyor sonra tekrar ileti kaydediliyor çıkıyor ve tataam nur topu gibi iki iletiniz oldu! Çok gıcık oldum bu duruma!

Onu iki günden beri bende de yapıyor... Bence forumda bir sorun var...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.