Jump to content

Fairy Tail Sona Eriyor!

Padvox

Önerilen İletiler

Arkadaş Bleach Animesi bitti dediklerinde kalp sıpazmı geçirdim, birazdan da topraklık olurum artık. Ağız tadı ile sıkmadan izlediğim bir anime bu kalmıştı oda mefta oluyor. Hakketten üzüldüm... Haber için arigato....

:( :( :( :( :( :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 54
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Mangasına çok yaklaştığı için ara vereceği, bu yüzden açıklama yapmadığı söylentiler arasında... Yani biraz zaman geçmesini bekleyecekler gibi görünüyor.Bence tamamen bitmeyecek.

ne bitmesi olur size fairy tail shippuuden bunlar reyting oyunları öğrenin artık seriye ilgi azaldıysa final yaparlar yeni den başlatırlar ilgi artar falan filan mangaka da demiş zaten merak etmeyin

Ya Zaten 3 tane anime izliyorum En sevdiğim gidiyor pff lanet olsunya ben hiç mangasını okumadım ki Fairy Tail'in şimdi bi o kalcakmış pff bitmese keşke...

Nasıl biter ya o kdr gzl bi anime manga satısları ble ilk 3 deydi Hiro Mashima sendn iyi haberleri bekliyorum ins cabuk verrsn o haberleri ağlamaktn gözlerim sisti en sevdiğim animeydi hem mangaya yaklasma gbi bsey yok ortada manga bayaaa önceve olaylar bitmedi beklentim vardı baya nasıl olur of yaa :( :( :( :(
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ilk 3e ne ara giridi uçan eşekler dünyasında girmiş olabilirde atmayın o kadar tvtokyo yayınlamasa kimse yayınlamaz adam kanal değil ki animelerin hemen hemen hepsi onda adamlar hayla listede gösteriyor aksiyon sadece hacı reyting düştü galiba haberiniz yok yeni seri gelicek rahat olun televizyon oyunları bunlar kendimi tekrar etmek hoşuma gitmiyor ama adam bile demiş rahat olun iyi haber vericem diye ara sıra kulanın şu beyni küflenecek ondan korkuyorum...................

yeni ekip gelicek yeni aksiyonlar başlıyacak mangaya da hazır yaklaştılar fiil yapıp izleyici kaybetmek istemiyorlar bitip 1-2 aya yenisi çıkar Fairy Tail shippudien

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

olamaz olamaz

şuan hem üzgün :( hemde kızgınım :angry:

hemen adam toplayıp animeyi bitirmek isteyenleri dövmeye gidecem :angry: :angry: :angry:

en sevdiğim 3 animeden birini bitirmek mi yok öylee yıkarım lan tv tokyoyu Fairy tail ya yayınlanacak yada yayınlanacak

dip not:şakaysa hiç komik deil haa :(

yerin dibi not:Kartalyegt kardeş o Fairy Tail Shippuden harika fikir beni birazcık güldürdün

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar öncelikle bu abartılı ifadeleri bir kenara bırakalım lütfen. Kimse bir anime bitti diye ölmez yada ne biliyim kendini yerden yere vurmaz. Ha evet Fairy Tail güzel bi animeydi ama öyle ağım şağım mıydı ? O kadar da değildi. Tv Tokyo olayına gelecek olursak bence en mantıklısını yapıyorlar. Bir süre ara vermek yada bitirmek en iyisi yoksa yeni animelere yer açılmaz. Mangasını okuyan birisi olarak animeden daha eğlenceli olduğunu söyleyebilirim. Anime bitse bile mangasını okumaya devam edin . Uslu durursanız belki bir gün Fairy Tail'in devamını görebilirsiniz :D :D :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

güzel dedin anlamıyorum bunları ben 3-4 tane takip ettikleri seriden biri bitince intiharlık oluyorlar mangaka devam etirmek istese her türlü devam etiririr adam beliki dinlenmek istemiş tvtokyoda ara ısra böyle yapıyor one piece naruto gibi dokunulmazlığı olan seriler dışındakileri yayından alabiliyor fairy tail de bir zamanlar o listede birinin serisini sonlandırarak çıkmıştı o seri kötü müydü hayır reytingide iyidi bunlar belirli amaç güderek yapılır fairy taili kaldırıyorlar ki yeni serilere bakılsın o serilerin ilk bölümleri izlensin sonra geri döner merak etmeyin siz herhalde türkiye zanetiniz yeni seri gelince diğeri kalkar sonra dönerse döner hem böyle fairy tailin ömrü uzuyor siz sanıyormusunuz ki 5 yıl sonra hayla aynı heyecanı verecek her hafta her hafta televizyon nazı bu basit

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.