Jump to content

Fairy Tail Sona Eriyor!

Padvox

Önerilen İletiler

“Mart laneti” bu sene de kendini gösteriyor.

Resmi ekleyen

Geçtiğimiz sene Mart ayında Bleach, Gintama, Beelzebub gibi çok sevilen seriler sona ermiş ve anime severler büyük üzüntüye uğramışlardı. Bu sene ilk olarak kötü haber Gintama’dan geldi. Daha önce haberini yaptığımız gibi Mart ayından sonra Gintama, TV Tokyo’nun listesinde görünmüyor. Gintama’nın biteceğine dair resmi bir açıklama henüz gelmezken bu açıklama Fairy Tail için geldi.

TV Tokyo, 30 Mart’tan itibaren Fairy Tail anime serisinin yayınına son veriyor. Son bölüm bu tarihte yayınlanacak ve ondan sonraki hafta 6 Nisan’da başlamak üzere Tanken Driland anime serisi Fairy Tail’in yerine geçecek. Bu haber serinin hayranlarını oldukça üzerken hemen ardından mangaka Hiro Mashima’dan jet hızıyla umut verici bir açıklama geldi. Mashima, hayranların sabırlı olmasını ve zamanı geldiğinde güzel bir haber verileceğini; ancak çok istese de bunu şu an söyleyemeyeceğini bildirdi.

Fairy Tail anime serisi 2009′dan bu yana devam ediyordu.

Kaynak AF

Düzenlenme: Hokage_Minato tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 54
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Mangasına çok yaklaştığı için ara vereceği, bu yüzden açıklama yapmadığı söylentiler arasında... Yani biraz zaman geçmesini bekleyecekler gibi görünüyor.Bence tamamen bitmeyecek.

ne bitmesi olur size fairy tail shippuuden bunlar reyting oyunları öğrenin artık seriye ilgi azaldıysa final yaparlar yeni den başlatırlar ilgi artar falan filan mangaka da demiş zaten merak etmeyin

Ya Zaten 3 tane anime izliyorum En sevdiğim gidiyor pff lanet olsunya ben hiç mangasını okumadım ki Fairy Tail'in şimdi bi o kalcakmış pff bitmese keşke...

Bende 10/10 verdim.Mangası tamam iyi hoş ama güncel takip ettiğim tek animeydi.Bence başka bir firma alıp devam ettirilmeli.Böyle bir anime bitirilemez.Bugün animesi ve türkçe mangası için heyecanlanırken şoka uğradım resmen :'(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bu haberi 2.ye okuyorum bugün, çok şaşırdım ve üzüldüm :(

mangası Japonya'da ilk 5te, dünya çapında 3 büyük animeden biri gösteriliyordu artık, niye bitiriyorlar ki :/ mangası da devam ediyordu ne güzel, bari şu arcın sonunu göreydik ya da en azından natsu & gajeel vs. sting & rogue yayınlansın çok şey mi istiyorum lan

edit: NİYEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ?!?!?!?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.