Jump to content

Fairy Tail Sona Eriyor!

Padvox

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 54
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Mangasına çok yaklaştığı için ara vereceği, bu yüzden açıklama yapmadığı söylentiler arasında... Yani biraz zaman geçmesini bekleyecekler gibi görünüyor.Bence tamamen bitmeyecek.

ne bitmesi olur size fairy tail shippuuden bunlar reyting oyunları öğrenin artık seriye ilgi azaldıysa final yaparlar yeni den başlatırlar ilgi artar falan filan mangaka da demiş zaten merak etmeyin

Ya Zaten 3 tane anime izliyorum En sevdiğim gidiyor pff lanet olsunya ben hiç mangasını okumadım ki Fairy Tail'in şimdi bi o kalcakmış pff bitmese keşke...

Tv Tokyo yayın olayını değiştirip kadın programlarımı sunmayı amaçlıyor :D Gintama Fairy Tail adını çok duyduğum ama izlemek için yazı beklediğim animelerdi...Bleach zaten bitirmiştim :) ama Bleach mangayla ara iyice açılınca büyük olasıkla tekrar dönüş yapar...büyük olasılık üstteki seriler içinde manga ile araları açılsın diye yapıyor olabilirler...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

demiyecektim ama hacı japonların izleyici kitlesi bizim gibi saçmalıkları kaldıramıyor o fairy tail de uzun fiil arc kısmı ve natsuya gelen anlamsız power up reytingi düşürür reytingte az olanlar gitmez en çok düşüş yaşayan gider örnek a animesi 4 milyondan 1 milyona düştü b animesi 200binden 170bine düştü a animesi biter düşüş yüzden ne kadar düşükse sana bunlardan uyarı gelir adam olmazsan gidersin diye düzeltemedi kendini yayından kalkma kararı alındı geri de dönücek mangaka serisini düzeltip iyice animesi ile farkı açınca tabi dönücek

şimdi onlar da manga animeden daha önemlidir fairy tailin manga okuyucuları animeyi bu halde görünce ne desin ayakta mı alkış tutsun animeyi izlemeye bıraktı mangadaki okuyucu animedeki izleyiciden fazla olması biraz garip

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Animenin bitmesi bence TV Tokyonun yaş kitlesini düşürmek istiyor olması ile alakalı çünkü

Fairy Tail yerine çocuk kategorisinden Tanken Driland

Gintama yerine daha çok çocuklar için olan Gon

Bleach yerine Rock Lee no Seishun

Gintama Enchousen için henüz resmi bir açıklama yok fakat yerine yine küçüklere hitaben Aikatsu! var.

Kaynak : AnimeFantastica

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.