Jump to content

Sanji - The Super Sayian

megamorph
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar birşey dikkatimi çekti.Hiç kimse Sanji'nin neden fotografının alınamadıgına deginmemiş.Animede önemli birine Sanjinin resmi gösteriliyordu.Adam tedirgin olup robot resmini çizip yayınlayın felan diyordu.Bence bu olayın Sanjinin Super Sayian a dönüşmesiyle bi baglantısı var. Yani bu adamın hangi mantıkla ayagı alev topuna dönüyor kimse açıklamadı :)

• Replies 20
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Bunu konu olarakta açtım burda da yazmak istedim. Sanji'nin şeytan meyvesi ( hatta kökleri, şeytan meyvesinin geçmişi)  ile bir alakası olduğunu düşünüyorum.Bunu düşünmemin sebebi kaşındaki iz ( sembo

Arkadaşlar birşey dikkatimi çekti.Hiç kimse Sanji'nin neden fotografının alınamadıgına deginmemiş.Animede önemli birine Sanjinin resmi gösteriliyordu.Adam tedirgin olup robot resmini çizip yayınlayın

Ayağını sürtünme kuvvetiyle yapmıyor mu?Çok hızlı tek ayağı üzerinde dönerken meteorların atmosfere girerken yaşadığı şey gerçekleşiyor, hakikaten biraz zor gibi :) Eskiden de bir konu açılmıştı sanji

Animede önemli birine Sanjinin resmi gösteriliyordu.Adam tedirgin olup robot resmini çizip yayınlayın felan diyordu.

Bu ayrıntıyı kaçırmış olamam. Kafam nerdeydi acaba o anda .s

Kaçıncı bölümden bahsediyorsun. Bulursan yazsana bana da

Bu ayrıntıyı kaçırmış olamam. Kafam nerdeydi acaba o anda .s

Kaçıncı bölümden bahsediyorsun. Bulursan yazsana bana da

bölüm 321 > 9:11 den itibaren izle.Sanjinin fotografta garip çıktıgını söylüyor.

Baktım şimdi. Ben fotoğrafçının lens kapağını açmayı unuttuğunu düşünüyorum hala :D

Sanjinin alevlerine gelirsek bi çeşit haki diye tahmin ediyorum.

Luffy nin plastiği nasıl çelikten daha sert oluyorsa sanji de alev olarak görüyorz. Bir de Sanjinin alev aldığı zamanlar genelde sinirlendiği anlar oluyor. Belki de alevlerin anlamı tüm ağır duyguları tek bir darbede birleştirmesinden geliyor olabilir. Yani alevler alev değilde sanjinin güçlü duygularının bir yansıması olabilir. Eiichiro reyiz de bunu göstermek için alevleri kullanıyor olabilir.

Olasılık bol daha türetiriz aslında ama çok büyük bi şey çıkar mı ? Zannetmiyorum

O değilde Zoro'nun gözüne taktım ben.

O kadar çok spekülasyon var ki bu konuda Zoro rinnegan bile açsa şaşırmam şu anda :D

• 5 months later...

Ayağını sürtünme kuvvetiyle yapmıyor mu?Çok hızlı tek ayağı üzerinde dönerken meteorların atmosfere girerken yaşadığı şey gerçekleşiyor, hakikaten biraz zor gibi :)

Eskiden de bir konu açılmıştı sanjiyle ilgili, orada da dedim gözlerinden birini hiç görmedik diye :)