Jump to content

Sanji - The Super Sayian

megamorph

Önerilen İletiler

Arkadaşlar birşey dikkatimi çekti.Hiç kimse Sanji'nin neden fotografının alınamadıgına deginmemiş.Animede önemli birine Sanjinin resmi gösteriliyordu.Adam tedirgin olup robot resmini çizip yayınlayın felan diyordu.Bence bu olayın Sanjinin Super Sayian a dönüşmesiyle bi baglantısı var. Yani bu adamın hangi mantıkla ayagı alev topuna dönüyor kimse açıklamadı :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 20
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bunu konu olarakta açtım burda da yazmak istedim. Sanji'nin şeytan meyvesi ( hatta kökleri, şeytan meyvesinin geçmişi)  ile bir alakası olduğunu düşünüyorum.Bunu düşünmemin sebebi kaşındaki iz ( sembo

Arkadaşlar birşey dikkatimi çekti.Hiç kimse Sanji'nin neden fotografının alınamadıgına deginmemiş.Animede önemli birine Sanjinin resmi gösteriliyordu.Adam tedirgin olup robot resmini çizip yayınlayın

Ayağını sürtünme kuvvetiyle yapmıyor mu?Çok hızlı tek ayağı üzerinde dönerken meteorların atmosfere girerken yaşadığı şey gerçekleşiyor, hakikaten biraz zor gibi :) Eskiden de bir konu açılmıştı sanji

Baktım şimdi. Ben fotoğrafçının lens kapağını açmayı unuttuğunu düşünüyorum hala :D

Sanjinin alevlerine gelirsek bi çeşit haki diye tahmin ediyorum.

Luffy nin plastiği nasıl çelikten daha sert oluyorsa sanji de alev olarak görüyorz. Bir de Sanjinin alev aldığı zamanlar genelde sinirlendiği anlar oluyor. Belki de alevlerin anlamı tüm ağır duyguları tek bir darbede birleştirmesinden geliyor olabilir. Yani alevler alev değilde sanjinin güçlü duygularının bir yansıması olabilir. Eiichiro reyiz de bunu göstermek için alevleri kullanıyor olabilir.

Olasılık bol daha türetiriz aslında ama çok büyük bi şey çıkar mı ? Zannetmiyorum

O değilde Zoro'nun gözüne taktım ben.

O kadar çok spekülasyon var ki bu konuda Zoro rinnegan bile açsa şaşırmam şu anda :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra...

Ayağını sürtünme kuvvetiyle yapmıyor mu?Çok hızlı tek ayağı üzerinde dönerken meteorların atmosfere girerken yaşadığı şey gerçekleşiyor, hakikaten biraz zor gibi :)

Eskiden de bir konu açılmıştı sanjiyle ilgili, orada da dedim gözlerinden birini hiç görmedik diye :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.