Jump to content

Sanji - The Super Sayian

megamorph

Önerilen İletiler

shonen animelerde şeylerinden power up uydurmaları gayet normal, ayağında alev topu çıkması mı seni şaşırttı, shonen serilerde mantık arıyorsun yaaaaa :lol: belki ilerleyen bölümlerde bütün vücudu alev topu olur, gayette doğal olur beklerim yani shonen'ler den :D ama resimlerde çıkmaması birşeye delalet ediyor, önümüzdeki haftalara ve maçlara bakacağız :blink:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...
  • Yanıtlar 20
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bunu konu olarakta açtım burda da yazmak istedim. Sanji'nin şeytan meyvesi ( hatta kökleri, şeytan meyvesinin geçmişi)  ile bir alakası olduğunu düşünüyorum.Bunu düşünmemin sebebi kaşındaki iz ( sembo

Arkadaşlar birşey dikkatimi çekti.Hiç kimse Sanji'nin neden fotografının alınamadıgına deginmemiş.Animede önemli birine Sanjinin resmi gösteriliyordu.Adam tedirgin olup robot resmini çizip yayınlayın

Ayağını sürtünme kuvvetiyle yapmıyor mu?Çok hızlı tek ayağı üzerinde dönerken meteorların atmosfere girerken yaşadığı şey gerçekleşiyor, hakikaten biraz zor gibi :) Eskiden de bir konu açılmıştı sanji

• 3 hafta sonra...

Bunu konu olarakta açtım burda da yazmak istedim. Sanji'nin şeytan meyvesi ( hatta kökleri, şeytan meyvesinin geçmişi)  ile bir alakası olduğunu düşünüyorum.Bunu düşünmemin sebebi kaşındaki iz ( sembol ) şeytan  meyvelerinin üzerindeki ile aynı. Tabiki bu bir teori ama sakladığı bir güç olduğu kesin.Ayrıca yapılan japon çizgi romanlar'ın bir çoğu  Roronoa Zoro'nun gözünde bir sır ve sanjinin sakladığı bir güç olduğuna inanıyor.  Japon animelerin en hoş yani süprizlerin hiç bitmemesidir ! Eğer uzun süredir ( Yıllarca :) )  Anime izliyorsanız Animeler'de hiçbir şey anlamsız ve boş değildir en ufak iz veye sembolleri dahi dikkatlice çizer ve konu halinde işlerler. Ayrıca bütün animeler  Fan Art' lardan etkilenmiştir ve onlara ayak uydurmuştur. One piece Fan Art'larının büyük bir kısmı Roronoa Zoro'nun gözünü Sanji'yi durdurmak için kullandığını varsayarak çizim yapmak istiyor. Sonuç olarak durumun sonucunun  FAN' lardan etkilenilerek gerçekleşeceğide kesin bir olgudur...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

water 7 de ödüller açıklandıktan sonra denizci karargahında bir konuşma geçiyor kaçırmışsınız. amiral soruyor fotoğrafçıya niye kara bacak sanjinin fotoğrafı yok diye. adamda korkarak çektiğinde ki fotoğrafı gösteriyor. fotoğraf simsiyah. çekmiştim ama fotoğraf bu diyor. amiral de lens kapağını açtın mı diye soruyor adam haaa deyip orada bitiyor bölüm. yani adamlar makaraya vurdular. sanjinin fotoğrafının olmamasının nedenin fotoğraf makinasında ki lensin önündeki kapağı açmayı unutmasından kaynaklanıyor

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.