Jump to content

D. Gray Man Devam Edecek!

SeptNoir

Önerilen İletiler

Arkadaşlar yaptığım araştırma sonucu, yarım kalan D. Gray Man serisinin devam edeceğinin belirtilmiş olduğunu öğrendim! Bölümler yapılmış ve düzenlemeleri bitmiş, ne zaman yayınlanacağı henüz bilinmiyor, öğrendiğim zaman konuyu güncelleyeceğim.

Sabırla ve heyecanla bekliyoruz... :)

Resmi ekleyen

http://forum.turkani.../page__hl__gray

http://www.turkanime...etay/D-Gray-man

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 88
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Arkadaşlar yaptığım araştırma sonucu, yarım kalan D. Gray Man serisinin devam edeceğinin belirtilmiş olduğunu öğrendim! Bölümler yapılmış ve düzenlemeleri bitmiş, ne zaman yayınlanacağı henüz bilinmiy

Bu öğrendiğim bilginin kaynağı sağlam olmasa konuyu açmazdım. Bu konuyla ilgili çoğu dayanağı olmayan, yalan/gelişigüzel haberlerin olduğunu biliyorum. Fakat kaç gündür emin olana dek, o kadar yoğunlu

+100 :lol: Dışarı çıkıp deli gibi koşasım, bağırasım var öyle bi heyecan ve mutluluk içindeyim :wub: Kesinlikle izlemelisin! Benim için anime vardır bir de D. Gray Man vardır, öyle söyleyeyim :DD. G

Bu öğrendiğim bilginin kaynağı sağlam olmasa konuyu açmazdım. Bu konuyla ilgili çoğu dayanağı olmayan, yalan/gelişigüzel haberlerin olduğunu biliyorum. Fakat kaç gündür emin olana dek, o kadar yoğunluğum arasında sayısız kaynakları gözden geçirdim, soruşturdum ve inceledim son olarak resmi açıklamalarla haberin kesinliğinden emin oldum ( bu süre içinde ne doğru dürüst uyudum ne de yemek yedim nasıl bir D. Gray Man hayranı olduğumu anlıyorsunuz)(ÇOK MUTLUYUM)

Bir arkadaşımın, annesinin arkadaşı, Tokyo'da anime yapım şirketinde çalışmakta. Söylediğine göre animenin mangaya çok yakın olmasından dolayı Hoshino-sensei'nin bütün bölümleri bitirmesi için ara verileceğini belirtmiş. Aynı zamanda D.Gray Man manga ve anime serisinin, başarı ve popülerliğini göz önünde bulundurursak böyle bir popüleriteyi yok etmek istemediklerini söylemişler. Son olan 103. bölümün 1. sezonun finali olarak kabul edileceği ve ikinci sezonun "Next Stage" (İkinci Aşama) adıyla devam edeceği belirtilmiş. Sonu daha ilgi çekici ve hayranlar için heyecanlı bir hale getirmek aynı zamanda manganın bitişi için süre tanımak için sezon arası ara verdiklerini söylemişler. Fakat Verilen bu ara Yapımcı ve Yayınlayıcılarla yaşanan çeşitli sorunlar(detayları bilmiyorum) nedeniyle düşünülenden çok daha uzun sürmüş ve son olarak, resmi bir anime yayın kuruluşu ve şirketi bizzat animenin bölümlerinin tamamlandığını ve en kısa zamanda yayınlanacağını belirtmiş.

Tahmini tarihler olmasına rağmen kesin bir tarih söz konusu değil o yüzden eklemedim fakat anime serisinin devam edeceğinden eminim.

Tabii ki de ilk olarak sizlerle paylaşmak istedim. ^_^

Düzenlenme: SeptNoir tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu öğrendiğim bilginin kaynağı sağlam olmasa konuyu açmazdım. Bu konuyla ilgili çoğu dayanağı olmayan, yalan/gelişigüzel haberlerin olduğunu biliyorum. Fakat kaç gündür emin olana dek, o kadar yoğunluğum arasında sayısız kaynakları gözden geçirdim, soruşturdum ve inceledim son olarak resmi açıklamalarla haberin kesinliğinden emin oldum ( bu süre içinde ne doğru dürüst uyudum ne de yemek yedim nasıl bir D. Gray Man hayranı olduğumu anlıyorsunuz)(ÇOK MUTLUYUM)

Bir arkadaşımın, annesinin arkadaşı, Tokyo'da anime yapım şirketinde çalışmakta. Söylediğine göre animenin mangaya çok yakın olmasından dolayı Hoshino-sensei'nin bütün bölümleri bitirmesi için ara verileceğini belirtmiş. Aynı zamanda D.Gray Man manga ve anime serisinin, başarı ve popülerliğini göz önünde bulundurursak böyle bir popüleriteyi yok etmek istemediklerini söylemişler. Son olan 103. bölümün 1. sezonun finali olarak kabul edileceği ve ikinci sezonun "Next Stage" (İkinci Aşama) adıyla devam edeceği belirtilmiş. Sonu daha ilgi çekici ve hayranlar için heyecanlı bir hale getirmek aynı zamanda manganın bitişi için süre tanımak için sezon arası ara verdiklerini söylemişler. Fakat Verilen bu ara Yapımcı ve Yayınlayıcılarla yaşanan çeşitli sorunlar(detayları bilmiyorum) nedeniyle düşünülenden çok daha uzun sürmüş ve son olarak, resmi bir anime yayın kuruluşu ve şirketi bizzat animenin bölümlerinin tamamlandığını ve en kısa zamanda yayınlanacağını belirtmiş.

Tahmini tarihler olmasına rağmen kesin bir tarih söz konusu değil o yüzden eklemedim fakat anime serisinin devam edeceğinden eminim.

Tabii ki de ilk olarak sizlerle paylaşmak istedim. ^_^

henüz D. Gray Man izlemedim ama bu yorumlardan sonra kesin izliycem :ph34r: 2. sezonu beklesem mi diye düşünüyorum şu an :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gözlerim dolduuuu.İnanamıyorum.Mangası bitince yayınlanacak Next Stage diye biliyorum ben.Umarım bu sene içerisinde çıkar...

Resmi ekleyen

Çok mutluyum şuan

Resmi ekleyen

+100 :lol: Dışarı çıkıp deli gibi koşasım, bağırasım var öyle bi heyecan ve mutluluk içindeyim :wub:

henüz D. Gray Man izlemedim ama bu yorumlardan sonra kesin izliycem :ph34r: 2. sezonu beklesem mi diye düşünüyorum şu an :D

Kesinlikle izlemelisin! Benim için anime vardır bir de D. Gray Man vardır, öyle söyleyeyim :D

D. Gray Man'i izledikten sonraki izlediğim her animede DGM nin büyüsünün eksikliğini hissetmekte ve yeterli zevk almamaktayım :(

Ne kadar sıklıkla izlediğine bağlı diye düşünüyorum hani ben 103 bölümü bir ay içinde mi ne bitirmiştim. İkinci sezon çıkana kadar şu anki bölümleri izleyebilirsin ya da ben beklerim diyorsan da sana kalmış

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

D.gray man candır.Kulaktır ağızdır kalptir akciğerdir kara ciğerdir,of heyecandan saçmaladım :D

Bunun anlamıı..Bunun anlamı road-samaaaah gelecek mi demek? ( kyaaaah :wub: )

Vede allen gelecek,beyaz saçlım benim :wub:

Benki bu animeyi öyle izlemişimdir ki 2 haftada falan bitirmiş hatta mangasına başlamışımdır.

Bu anime benim en değerli animelerimdendir :wub:

Karakterlerini çok severim özellikle road-samayııı !!

road x allen <3

Yaşasın d.gray man!

(sevmediğim tek karakter bu animenin lenalee'dir.)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ufak bir tavsiye.Bence hiç mangasınada başlama sadece animede kal...

Sonradan 2. Sezonun gelmesi için kıvranıp durabilirsin benden söylemesi :D

Hele ki manganın aylık çıkması ağlamama bile sebeb olabiliyor o derece...

Ps:Ben Allen yanlız takılır kanısındayım.Ne Road Ne Lenalee ye bakmaz o :D

Gerçi Lenalee ile isterdim ama tek takılsın o .Yanlız kurttur Allen...Yanlız palyaçoooo

Bu kadar spoiler yeter :D Konuşursam duramam gibime geliyor ...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

D.gray man candır.Kulaktır ağızdır kalptir akciğerdir kara ciğerdir,of heyecandan saçmaladım :D

Bunun anlamıı..Bunun anlamı road-samaaaah gelecek mi demek? ( kyaaaah :wub: )

Vede allen gelecek,beyaz saçlım benim :wub:

Benki bu animeyi öyle izlemişimdir ki 2 haftada falan bitirmiş hatta mangasına başlamışımdır.

Bu anime benim en değerli animelerimdendir :wub:

Karakterlerini çok severim özellikle road-samayııı !!

road x allen <3

Yaşasın d.gray man!

(sevmediğim tek karakter bu animenin lenalee'dir.)

EVEEEET! :D çok duygulandım, ağlayabilirim şu an kendimi zor tutuyorum (şu anki hislerimi ifade edecek smiley de bulamadım iyi mi :lol: )

Lenalee yi de seviyorum ben! abisiyle beraber farklı bi hava katıyor animeye, D.gray man ile ilgili sevmediğim bir şey yok, ha karakter olarak road'ı biraz itici buluyorum hepsi bu :P

Düzenlenme: SeptNoir tarafından
Hayır, gözüme toz kaçtı.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.