Jump to content

D. Gray Man Devam Edecek!

SeptNoir

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 88
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Arkadaşlar yaptığım araştırma sonucu, yarım kalan D. Gray Man serisinin devam edeceğinin belirtilmiş olduğunu öğrendim! Bölümler yapılmış ve düzenlemeleri bitmiş, ne zaman yayınlanacağı henüz bilinmiy

Bu öğrendiğim bilginin kaynağı sağlam olmasa konuyu açmazdım. Bu konuyla ilgili çoğu dayanağı olmayan, yalan/gelişigüzel haberlerin olduğunu biliyorum. Fakat kaç gündür emin olana dek, o kadar yoğunlu

+100 :lol: Dışarı çıkıp deli gibi koşasım, bağırasım var öyle bi heyecan ve mutluluk içindeyim :wub: Kesinlikle izlemelisin! Benim için anime vardır bir de D. Gray Man vardır, öyle söyleyeyim :DD. G

ben bir aralar izleyecektim ama mangaka sakatlanmış mı yatalak mı olmuş dedikodu kurbanıyım yani :D bu anime adam mangaya devam etmediği halde başkası tarafından devam etirilmiş diyorlar şimdi bu adam yaşıyor mu bu devam etirecektir inşalah konusu ilginç ve sürekli ikilemde kaldığım bir seri sonuçta bölüm sayısı az bana göre yein bölüm beklemek zaten op ta sinir bozucu manga ve animede bide bu çıkarsa kafa gider herhalde

neyse mangaka sağlam demi seriyi başlatan mangaka devam etiricek seriyi inşalah

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kartal kesinlikle izlemen gereken bir seri.Sadece sen değil herkesin izlemesi gerek bu muhteşem seriyi..Canavar ve canavara karşı insanlar gibi görünebilecek bu seri tamamen farklı kapılar açılmış ve belkide bu kadar basit bir konuyu bu kadar ilginçleştirip açmış olduğundan seviliyordur.Tek kelimeyle harika kurgulanıp yapılmış bir anime..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben bir aralar izleyecektim ama mangaka sakatlanmış mı yatalak mı olmuş dedikodu kurbanıyım yani :D bu anime adam mangaya devam etmediği halde başkası tarafından devam etirilmiş diyorlar şimdi bu adam yaşıyor mu bu devam etirecektir inşalah konusu ilginç ve sürekli ikilemde kaldığım bir seri sonuçta bölüm sayısı az bana göre yein bölüm beklemek zaten op ta sinir bozucu manga ve animede bide bu çıkarsa kafa gider herhalde

neyse mangaka sağlam demi seriyi başlatan mangaka devam etiricek seriyi inşalah

Mangaka sağlam, yazar ve yapımcı aynı, yayınlayıcı şirketle anlaşmazlıklar ve telif hakkı vs. gibi sorunlar var. Evet ikinci sezonu beklemek özellikle benim için çok zor olacak fakat buna kesinlikle değeceğini düşünüyorum :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mangasının öldüğü söylemleri anladığım kadarıyla hala yalan dolan...

Bu serinin konusunu çok orjinal buluyorum ben mangakası hasta olmasaydı haftalık çıkarsaydı büyük olasıkla Naruto Bleach One piece yanına 4. isim olarak D-gray man gelecekti...ama ne yazık ki rahatsızlığı nedeniyle mangakası ancak ayda birkez çıkarıyor...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.