Jump to content

D. Gray Man Devam Edecek!

SeptNoir

Önerilen İletiler

Açıkcası hiç çift yaratmakla, karakterleri birbirlerine yakıştırmakla uğraşmadım :D Lenalee'yi karakter olarak severim Allen x Lenalee diye birşeyden bahsetmedim :huh: Bilmiyorum belki fazla duygusuzum belki de aşk kavramı benden çok uzak :mellow:

Katılıyorum Allen kimseyi sevmez ayrıca ne Road ne Lenalee :D Road'ın Allen'i sevmesinin nedeni mangada açıklıyor mangayı okuyordum orada olanları birde animede görmek harika olacak Kanda,14. falan bir sürü şey büyük bir heyecanla bekliyorum...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 88
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Arkadaşlar yaptığım araştırma sonucu, yarım kalan D. Gray Man serisinin devam edeceğinin belirtilmiş olduğunu öğrendim! Bölümler yapılmış ve düzenlemeleri bitmiş, ne zaman yayınlanacağı henüz bilinmiy

Bu öğrendiğim bilginin kaynağı sağlam olmasa konuyu açmazdım. Bu konuyla ilgili çoğu dayanağı olmayan, yalan/gelişigüzel haberlerin olduğunu biliyorum. Fakat kaç gündür emin olana dek, o kadar yoğunlu

+100 :lol: Dışarı çıkıp deli gibi koşasım, bağırasım var öyle bi heyecan ve mutluluk içindeyim :wub: Kesinlikle izlemelisin! Benim için anime vardır bir de D. Gray Man vardır, öyle söyleyeyim :DD. G

amanin geliyormuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu alen lenalee !!!!!!!!! yaaaşaaaasııın uleen BENİM İÇİN BİR ANİME VARDIR BİR NARUTO BİR DE SPECİAL LİSTDE D GRAYMAN !!!!!!!!!AMANİİİN :lol: :lol: :D BU KONUYU AÇAN KİŞİ İNŞALLAH DOĞRU SÖYLER YOKSA BEN DOĞRU YAPARIM :angry: :angry: :angry: :lol: BEN KAÇAR SABIRSIZLIKLA BEKLİYORM

:ph34r: BYE :ph34r:

Ben oluyorum ve böyle bir konuda yalan haber çıkartarak elime geçen ne olabilir? <_<
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lan Oley Be En Sevdiğim Anime Bitti Diye Üzülmüştüm Oley Lan

1-)D-gray Man

2-)Naruto

3-)Swort Art Online

4-)High School Dxd :D :D :D :D

Düzenlenme: AllenWalker tarafından
coştuğunu görüyorum, ama peş peşe (flood) yorum atmamaya dikkat et please
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

beyler duyunca sevindim ama anime içinde bir sorum olacak kalp allendemi hem bu alleninde 2 innocence si olmuyomu biri tanrının soytarısı dieri elleri ?? bi anlayamadım 13.cü manamı aman allahım kafamda çok fazla soru var mana normalde kim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.