Jump to content

[AMV] Harlem Shake - One Piece Version

BarışPoyraz

Önerilen İletiler

Youtube'da 30 saniye kuralı diye bir şey duymadım ama belirli bir süre telif hakkının olmadığı bir müzik videonda geçerse filtresine takılabilir. Eğer takılırsa Youtube ya videonun sesini kapatır ya reklam ekler ya da videonu siler... (Çok konuştuğumu hissettim bir an ^_^ ) Uzun lafın kısası bu filtrelere takılmadığın sürece 30 saniyeye falan düşürmene gerek yok aynen devam! :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

30 saniye kuralı sadece videonuzdan para kazanmak istiyorsanız geçerlidir ;) Yani videoyu eğlence amaçlı yaptıysanız para kazanma amaçlı değilse videoyu isterseniz 1 saat bile yapabilirsiniz.Ama para kazanmak istiyorsanız ve müziği veya bölümü/resimi başkasından aldıysanız tespit ediliyor ve para kazanmanız iptal ediliyor. Bence çok saçma bi uygulama :D ^_^

Umarım yardımcı olmuşumdur. ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Youtube kırpmada dediğin gibi kırpma yapılmıyor. Sadece belirli bir sahneyi alabiliyorsun, yer değiştirme yok :)

ilk 12 saniyelik yeri kırp, sonrada sondan toplam 30 saniye kalacak şekilde bir kırpma yap (yani sondan da 20 saniye kırp, niye oralardan kırpayım dersen, bence bu dilim içindeki yani 12,13 ve 43 saniyeler arası harlem shake için en çok uyan ve en iyi yerler olmuş bence ;) tabi bu beni düşüncem sen bilirsin, senin sonuçta video

30 saniye kuralına gelince, bunu anlayamamış arkadaşlar, bu kuralın youtube ile ilgisi yok, harlem shake videolarının genel özelliği ve kuralı bu :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.