Jump to content

"Fairy Tail Anime to Continue" - Mashima

kawaii kereste

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 34
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

umarım Mashima-sensei'nin dedikleri doğru olur :D hep yakın bir zamanda açıklayacağım şeyi bekleyin diyor, bu kez "Anime bitmedi, devam edecek." şeklinde bir şeyler demiş ama ne zaman olduğu hakkında

Fairy Tail Animesi Devam Edecek ! Geçen cuma 30 Mart'ta sonlanacağı açıklanan Fairy Tail animesi hakkında Mashima-sensei öyle bir tweet atmış ki dün çok mutlu etti beni ^^ Animenin bitmeyeceğini,

Tabii ki doğru haber !!!!! P.S. içim bi hoş oldu, haberi ilk kez duymuşum gibi :D bi de senin çevirdiklerinden sonra türkçemden şüphe etmeye başladım :(

Hafızam iyidir ilk geldiğinde almıştım spoiler içine unutmam B)

evet sanırım hatırladım... Satellizer L Bridget resmiydi büyük bişeydi(normalde 1080p ama forumda ufaltıyor tabi :D). imza kurallarında boyut sınırsız yazınca acımadan koymuştum...

ufaktan uzaklaşayım ben, bunun üstüne bir bardak soğuk su veya bir sigara... :unsure:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

oh valla acayip sevindim devam ediceğini duyduğum için.Bizi keklediğini düşünmüştüm ama sanırsam önce biteceğini söyledi nekadar fanı takipçisi olduğunu öğrenmek için eğer fazla olursa 2. sezon gibi bişey çıkartıcaktı yani herşey izleyici-takipçilere bağlıydı en azından ben öyle düşünüyorum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

umarım Mashima-sensei'nin dedikleri doğru olur :D hep yakın bir zamanda açıklayacağım şeyi bekleyin diyor, bu kez "Anime bitmedi, devam edecek." şeklinde bir şeyler demiş ama ne zaman olduğu hakkında hiç bir şey söylemiyor sağolsun.

nisan ayı lafı geçiyor ama Fairy Tail Best! diye bir şey yayınlanacakmış 4 nisanda, sanırım ondan bahsediyor. tekrar ne zaman uzun soluklu yayına başlarlar, hiç bir bilgi bulamadım.

Bende öyle biliyorum.Fairy Tail'in en iyi bölümleri gibi bir şey sanırım.İnşallah devam eder :)

Bitmesine çok üzülmüştüm.Ama devam ettiği için çok mutluyum <3 :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.