Jump to content

Ore no Kanojo to Osananajimi ga Shuraba Sugiru AMV [HD 1080p] :D

dreams_and_reals
 Share

Recommended Posts

Selam millet geri döndüm :D Youtube'a atar atmaz hemen sıcak sıcak foruma koydum AMV'mi B) Nedense hep canım sınav zamanları AMV yapmak istiyor kaderin cilvesi bu olsa gerek <_< Her neyse...Bu animeyi pek sevmedim ama bu şarkı ne zamandır aklımdaydı ve birden bire Oreshura'yla(tam adı Ore no Kanojo to Osananajimi ga Shuraba Sugiru~çok aramışlar mı bu ismi :huh:) özleştiriverdim :D Umarım beğenirsiniz :wub: Yorumlarınızı esirgemeyin ve lütfen,hoşunuza gittiyse, youtube'tada beğenip üye olun :rolleyes:

animenin adının kısaltılmışı OreShura, o senin yazdığını yazmak cidden işkence :D anime harem/komedi/romantizm olarak gayet iyi aslında.

AMV güzel olmuş ama sanırım sadece ilk 2 bölümü izlemişsin, beğenmemen normal eğer devamını izlemediysen :D

edit: şimdi farkettim sen de yazmışsın OreShura diye gözümden kaçmış :D

Süpesin,çok güzel amvler yapıyorsun.

Eline sağlık güzel olmuş,youtube'ta da beğendim

Çok teşekkür ettim,beğendiğinize sevindim :wub:

güzle güzel de kısa,daha uzun olsa iyi olur bence en az 2 dakika

Teşekkür ettim,13 saniye için kırma beni lütfen :D Yaa bn uzun bir amv'yi izlerken de yaparken de sıkılıyorum ondan :ph34r: Tabi şu sıralar sınavlarımın da olması bir etken bu duruma...Beğendiğine çok sevindim yorum için teşekkürler :rolleyes:

Güzel olmuş bence sen bir kere filan da olsa aksiyonlu bir AMV denemelisin yapabileceğini düşünüyorum.

Teşekkür ederim,sınavlarım bitsin yapmayı denerim :rolleyes:

anime harem/komedi/romantizm olarak gayet iyi aslında.

AMV güzel olmuş ama sanırım sadece ilk 2 bölümü izlemişsin, beğenmemen normal eğer devamını izlemediysen

Yaa anime güzel güzel olmasına da ben sanırım çok fazla harem izledim hepsi aynı geliyor artık :ph34r: Biraz ara verdim sonra devam etcem hem bölümlerde biraz ilerlesin istiyorum :D Sitede 3bölüm var zaten sanırım ama ben bir 5 bölüm izledim ingilizce altyazılı ^_^

NOT : 'İletinizde çok fazla ifade (smiley) bulunmakta.' diye direttiği için ifadelerenizi silmek zorunda kaldım arkadaşlar kusra bakmayın...Bu ifade benden hepinize gelsin :D