Jump to content

Ore no Kanojo to Osananajimi ga Shuraba Sugiru AMV [HD 1080p] :D

dreams_and_reals

Önerilen İletiler

Genellikle renkli anime'leri severim ben *animeyi savunmaya geçti* harika animedir!

AMV'de çok hoş renkliliği bozmamış!

Tamam pes ediyorum bu animeyi pek beğenmedim mi demişim a a kim demiş ben mi demişim bunu :ph34r: :D Çok teşekkür ettim beğendiğine sevindim :rolleyes:

Çok güzelde ben böyle pek sevmem ama normal bakılırsa Harikanında üstünde bişi :D banada öğretebilirsin istersen yani özelden mözelden :D

Çok teşekkür ettim :D Elbette öğretirim ne sormak istiyorsan özelden sor, ben sana elimden geldiğince anlatırım ^_^ Bu arada kullandığım program sony vegas pro 11 :rolleyes:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tamam pes ediyorum bu animeyi pek beğendim mi demişim a a kim demiş ben mi demişim bunu :ph34r: :D Çok teşekkür ettim beğendiğine sevindim :rolleyes:

Çok teşekkür ettim :D Elbette öğretirim ne sormak istiyorsan özelden sor, ben sana elimden geldiğince anlatırım ^_^ Bu arada kullandığım program sony vegas pro 11 :rolleyes:

evet bende Sony kullanıcısıyım ama efectlerde sorun yaşayabiliyorum neyse özelden konuşalım :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.